MSI 760GM-P21 anakartta fanları nereye takacağım?

carved7P

Hectopat
Merhaba, yeni kasa aldım. Kasa markası Gametech GT-001 6x12 CM fan bulunmakta. Anakart modelim ise MSI 760GM-P21. Fanların nasıl takıldığını bilmiyorum. Anakart kullanma kılavuzum da yok. İnternetten de bulamadım. Fanlar için dönüştürücü mu gerekli yoksa her fani tek tek anakarta mi takacağız ufak da olsa bir fikrim yok. YouTube'den videolara baktım fakat genelde hepsi 1 tane fan takıyor. Bir bilgisayarcıya sırf bunun için 70-80 TL vermek istemiyorum. Bu işlerden pek anlamam, detaylıca anlatırsanız çok makbule geçer.

Son düzenleyen: Moderatör:

Not: Recep Baltaş'ın mesajında varmış. Pardon.

Anakartında sadece bir adet fan bağlantısı var. Zaten böyle bir sisteme 6 fanlı kasa almadaki mantığı anlayamadım ya, neyse.

Diğer fanları molex ile bağlarsın. Kolay gelsin.

Anakart kullanma kılavuzun da burada mevcut: Destek: 760GM-P21 (FX) | Motherboard - The world leader in motherboard design | MSI Türkiye
Öncelikle teşekkürlerimi sunuyorum hallettim. Bu sisteme 6 adet fan takmamın sebebi, sistemimi yavaş yavaş diziyorum. 2 ay sonra Anakart'ımı değiştireceğim.

Not: Recep Baltaş'ın mesajında varmış. Pardon.
Dosya açılamıyor hatası alıyorum.

Son düzenleme:
Dosya açılamıyor hatası alıyorum.
Eğer CRC hatası alıyorsanız, indirmede sorun olmuştur. Yoksa ZIP dosyasını, Winrar veya 7Zip gibi bir program ile ya da sağ tıklayıp "Ayıkla" diyerek açınca PDF dosyası çıkması lazım. Onun için de Foxit Reader veya Chrome'un PDF görme özelliklerini kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı