MSI 760GM-P23/FX (MS-7641) BIOS Güncelleme

Dediğiniz gibi verdiğiniz dosyanın içindekileri boş bir USB'ye attım ama yine olmadı. USB:Kingston DataTravel'e tıkladığımda (MediaList) ve Partition 0:Kingston çıkıyor. Onlardan birine tıkladığımda ise beni yine başa atıyor üstte gösterdiğim resim gibi,sanırım Backtup Bios to USB Driver bölümünden bir kaç ayar yapmam gerek.

Flash belleğin formatı nedir? FAT32 olması lazım. Ben bu hatayı yaptım NTFS olarak biçimlendirdiğim flash belleğin içine atmıştım update dosyasını. Sonradan jeton düştü. ;)

DOS üzerinden güncellemeyi hiç bilmiyorum. PointBlank'i açarken mavi ekran hatası veriyor bilgisayar, bana bios güncelle sorun çözülüyor dediler. Bazı fx işlemcili bilgisayarda meydana geliyormuş onlar güncellemiş sorun çözülmüş.

Son düzenleyen: Moderatör:
DOS üzerinden güncellemeyi hiç bilmiyorum. PointBlank'i açarken mavi ekran hatası veriyor bilgisayar, bana bios güncelle sorun çözülüyor dediler. Bazı fx işlemcili bilgisayarda meydana geliyormuş onlar güncellemiş sorun çözülmüş.

Yukarıdaki link boşuna verilmedi. Okuyup öğrenebilirsiniz.

Dediğiniz gibi yaptım ama bu hatayı aldım :

q7chz.png

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı