MSI 970a-g46 ile Asus m5a97 Arasındaki Farklar Neler?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hemen hemen hiç bir fark yok ikisi arasında. Markalar arasında seçim yapmış gibi olacaksın.

Şahsen ben AMD sisteme MSI koymam. İntelde kesinlikle MSI kullanırım çünkü MSI Intel sistemler için yaptığı anakartlar güzel. AMD de pek beğenmiyorum. Sorunlu diyolar.

Kesinlikle katılmıyorum. Askeri sınıf bileşenlere sahip MSI anakartlar gayet de güzel çalışır AMD işlemcilerle.

Dostum askeri sınıf bileşenler intel işlemcileri hak ediyor ;)

ASUS'ta MOSFET soğutucuları ve kuzey köprüsü soğutucları çok iyi 20-30 TL daha verip daha iyi olanı alman daha mantıklıdır. Ayrıca MSI AMD tabanlı sistemlere Intel bazlı sistemlere verdiği önemi ve desteği vermiyor. Anakart çok sıradan ASUS almanı şiddetle öneririm...

Askeri sınıf bileşenleri İntel mi hakediyor ? 8.6 GHZ'e çıkabilen bir işlemci İntel'de var mı ? Her ne kadar intel kullanan biri olsam da eğer seçme şansım olsaydı kessinlikle amd alırdım. Amd işlemciler için Asus daha iyi anakartlar üretiyor ama MSI'ın hakkını da yemeyin hani. ;)

Burda fark etttiyseniz ŞAHSEN dedim. Burda gerçeklik payı yok. Elbette MSI da çok iyi anakart üretiyor ama daha çok Intel tabanlı sistemlere girmeye çalışıyor. Reklamlarında görebilirsiniz.

five_pictures9_2501_20111215093233.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı