MSI A320M-A BIOS güncelleme

ArdaMert

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar internetim son haftalarda çok yavaş. Benim BIOS'umun son sürümü galiba yüklü değil. Anakartımın sitesinden indirip kurduğumda Windows veya dosyalar silinme ihtimalı var mı? Bir de normal oyun kurulumu gibi bir aşama mı bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartınız için güncel BIOS sürümü: https://download.msi.com/bos_exe/mb/7C52v25.zip

Bu rehberden yararlanarak BIOS'unuzu güncelleyebilirsiniz. Güncelleme sırasında elektrik kesintisi, bilgisayarın kapanması gibi durumlar gerçekleşmezse sorun olmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar internetim son haftalarda çok yavaş. Benim BIOS'umun son sürümü galiba yüklü değil. Anakartımın sitesinden indirip kurduğumda Windows veya dosyalar silinme ihtimalı var mı? Bir de normal oyun kurulumu gibi bir aşama mı bu?

Hayır dosyalar silinmez USB belleğe ihtiyacın olacak internetten araştır USB bellek nasıl bootable yapılır diye ondan sonra sende bootable yap ve BIOS dosyalarını içine at ondan sonra BIOS ekranına gir ve oradan Boot et o kendisi güncelleyecektir.

Aynı anakart olduğundan emin iseniz sorun olmaz fakat dikkatli olun Beta sürümlerini yüklemeyin.
Windows ile alakası yoktur. BIOS'a yeni özellikler ekler ve olan hataları düzeltir.

Yeni konular

Geri
Yukarı