MSI A320M-A Pro Mystic Light Uyumu

706143

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul/Beşiktaş-KKTC
Anakartım MSI A320M-A Pro Mystic Light uygulamasını birkaç ke indirdim her defasında aynı şekilde anakart desteklemediği için açılmıyor hatasını alıyorum. Anakartım Mustic Light veya Aura Sync, RGB Fusion gibi uygulamaları destekliyor mu? Yoksa anakartımı değiştirene kadar fanların aynı renkte dönmesini aldırmamalı mıyım? Çözüm öneriniz var mı? Kasam Corsair Spec Delta RGB, önündeki 3 fanın modlarını kontrol etmek istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim😀

Anakartım MSI A320M-A Pro Mystic Light uygulamasını birkaç ke indirdim her defasında aynı şekilde anakart desteklemediği için açılmıyor hatasını alıyorum. Anakartım Mustic Light veya Aura Sync, RGB Fusion gibi uygulamaları destekliyor mu? Yoksa anakartımı değiştirene kadar fanların aynı renkte dönmesini aldırmamalı mıyım? Çözüm öneriniz var mı? Kasam Corsair Spec Delta RGB, önündeki 3 fanın modlarını kontrol etmek istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim😀
Maalesef anakartınızın Mystic Light vs. desteği yok.

Kasanızda RGB kontrol düğmesi varsa değiştirebilirsiniz. Yoksa başka çareniz yok anakart değiştirmekten başka.
Hocam kasada sadece reset tuşu var ona atasam olur ama ona bağlantıyı nasıl yapacağım? Yardımcı olabilir misiniz? Ya da bilgisi olan birini etiketleyebilir misiniz?

Hocam bilginiz varsa, kasanın önündeki fanların RGB bağlantısı 3 pin mi? 4 pin mi? Ben Dark mini RGB kontrolcü bulmuştum ona 3 pinli RGB bağlantısı yapınca oluyordu.
33212A1F-1318-4EC1-8139-19A538B148F3.jpeg

Bu ürün hocam sağdaki reset tuşuna ortadaki RGB bağlantısına takılıyor.

Geri
Yukarı