MSI Mystic Light alternatifi program

nevtugardic

Decipat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhabalar sizin bildiğiniz bir Mystic Light alternatifi program var mı Rainbow efekti olan? Anakart: B550 GAMING Edge Wi-Fi.

Bende mystic light kullanıyorum. Kasamın ön fanları ve ssd'im rgb olmasına rağmen ikisini de görmedi, sadece ekran kartımın rgb sini gördü. Alternatif program bilen biri varsa çok iyi olacak.

Son düzenleme:
İki gündür uğraşıyorum tam bir saçmalık. Programda sadece True Color var silip yüklemeye çalıştım program kendini sildirmiyor (Bir uninstaller programıyla silmeyi denediğimde uninstaller programı kendini sildi ve denetim masasında vs. gözükmüyor.) Mystic light 3 indirdim bu sistemle uyumlu deyip açılmıyor. BIOS güncelledim her şeyi denedim. Pes ediyorum MSI'ın da bunu becerip düzeltebileceğine inanmıyorum.

Yazılım konusunda ciddi paralar ve emekler harcanmalı bence, sadece işin donanım kısmını yapmakla bitmiyor iş, mesela Corsair adamlar yazılıma ciddi şekilde önem veriyor ve bence şu an en iyi ekipman yazılımına sahip Asus ile de antlaşmaları var Aura Sync ile senkron çalışabiliyor, anakartı değiştirince resmen her şeyi kontrol edebileceğim, RAM’ler kasa fanları klavyem hepsine ICUE ile erişebileceğim, bundan sonra da anakart olarak Msi almayı düşünmüyorum, sizlere de geçmiş olsun umarım düzeltirler düzeltilmeyecek bir sorun değil her şey bi güncellemeye bakıyor😉

Bu güncelleme ise aylardır bu işi beceremeyenlerin eline bakıyor. :) Umarım çözülür. Bu arada her parça birbirinden bağımsız değil mi? Mesela anakart Gigabyte iken ekran kartı MSI ise yazılımın algılaması gerekmiyor mu? Neden anakart değiştirmeniz gerekiyor bunun için?

Geri
Yukarı