MSI A320M anakarta RTX 2060 Super uyumlu mu?

serhat1950

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar işlemcim Ryzen 5 1400 biliyorum kötü bir işlemci 5600 ile değiştirmek istiyorum fakat ilerleyen süreçte yanına bir de RTX 2060S eklemek istiyorum ne gibi sorun olabilir? Bir de öneriniz var mı?

Arkadaşlar işlemcim Ryzen 5 1400 biliyorum kötü bir işlemci 5600 ile değiştirmek istiyorum fakat ilerleyen süreçte yanına bir de RTX 2060S eklemek istiyorum ne gibi sorun olabilir? Bir de öneriniz var mı?
Bir sorun olmaz RTX 2060S A320M anakartlara uyar ancak R5 5600 takacaksanız anakartınızın BIOS Update'ini kesinlikle son sürme güncellemeniz gerekir, eğer güncellemezseniz işlemciyi taktığınızda görüntü alamazsınız

Takılır. Ama 2060 Super yerine 6600 çok daha iyi olur.
Hocam doğru söylemiş. Aslında yapılacak işe bağlı eğer sadece oyun oynamak için alınacaksa rx 6600 kesinlikle daha iyi ama işin içine yayın açmak v.s girerse herkesin bildiği gibi nvidia bu konuda daha iyi.

Hocam doğru söylemiş. Aslında yapılacak işe bağlı eğer sadece oyun oynamak için alınacaksa RX 6600 kesinlikle daha iyi ama işin içine yayın açmak vs girerse herkesin bildiği gibi NVIDIA bu konuda daha iyi.

Yayın hobi olarak açılacaksa gene 6600 mantıklı hiç açamıyor değil sonuçta performans NVIDIA'ya göre biraz daha düşük oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı