MSI A320M Pro VH Plus ve R5 3600 uyumlu mu?

Cem Argun

Hectopat
Herkese selam. Arkadaşlar anakarta olur mu? Bir problem çıkar mı? Ekran kartı geldi abimden RTX 3060 şu an kullandığım işlemci Ryzen 5 1400. Bu kartı beslemek için anakartı değiştirmeden işlemci alsam sorun olur mu?

Peki hani diyorlarya anakartı değiş diye eğer değişmez isem 100 FPS alacaksam 80 FPS mi alırım oyunlarda öyle bir etkisi olur mu?

Şehir efsanesi, belki en eski anakartlarda vardır bilemem.

BIOS güncellemesini yapmasını bilmiyorsan bir rehber bırakayım şuraya dostum.

BIOS güncelleme rehber

Yeni işlemciyi takmadan önce BIOS güncellemesi yap 1400 ile yoksa görüntü alamazsın.

Hayır FPS olarak hiçbir fark olmaz.

USB konulardan bakarak BIOS gücellemesi yaptım siteden indirip hatta RAM frekansları sıfırlandı tekrardan yükselttim. Tamamdır işlemciyi alıyorum o zaman herkes değişik değişik konuşuyor. Takılmalar olur o karta o işlemci takılır mı performans alamazsın diye bende sizlere sormak istedim sağ olun var olun.

Şehir efsanesi, belki en eski anakartlarda vardır bilemem.

BIOS güncellemesini yapmasını bilmiyorsan bir rehber bırakayım şuraya dostum.

BIOS güncelleme rehber
Çok teşekkür ederim ben bakarak hallettim o problemi alıcam diye. Sadece sorular aklımı kurcaladı elimde kart var ama 1400 yetmiyor karta

USB konulardan bakarak BIOS gücellemesi yaptım siteden indirip hatta RAM frekansları sıfırlandı tekrardan yükselttim. Tamamdır işlemciyi alıyorum o zaman herkes değişik değişik konuşuyor. Takılmalar olur o karta o işlemci takılır mı performans alamazsın diye bende sizlere sormak istedim sağ olun var olun.

Çok teşekkür ederim ben bakarak hallettim o problemi alacağım diye. Sadece sorular aklımı kurcaladı elimde kart var ama 1400 yetmiyor karta

Eğer bir sorun yaşarsan yaşadıktan sonra değiştirirsin anakartı. Kaldı ki anakartında bir sorun yoksa donma takılma ya da performans kaybı yaşamazsın.

Geri
Yukarı