MSI A850gf nasıldır?

Hasan60

Femtopat
Daha fazla  
MSI A850gf model PSU satın aldım, 2 gün önce sistemimi parça parça topladığım için çalıştırma fırsatım olmadı. Sizce nasıl bir güç kaynagi kullanan var mı?

Dosya Ekleri

• 20210306_150007.jpg
    20210306_150007.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 93
  • 20210306_152526.jpg
    20210306_152526.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 96
İncelemesi çıkmadığı için net bir şey söylemek zor.

Ama iyi gözüküyor, bazı kişiler sesli çalıştığını söylüyordu sadece.

Evet çoğu kullanıcı öyle söylüyor MSI sitesinde 22dB ses değerinde çalışıyor diyor ama bilmiyorum daha kullanamadığım için kısa devre yapıp calistirmayida istemiyorum ve bir an önce incelemesinin gelmesini bekliyorum.
Açıkçası biraz rahatsız ediyor beni, bunla ilgili açtığım konular da var forumda. Bildiğim kadarıyla fan hep dönüyor yükte de boşta da.

Instagram adresiniz var mı varsa bana video çekip atabilir misiniz size zahmet.

Evet çoğu kullanıcı öyle söylüyor MSI sitesinde 22dB ses değerinde çalışıyor diyor ama bilmiyorum daha kullanamadığım için kısa devre yapıp calistirmayida istemiyorum ve bir an önce incelemesinin gelmesini bekliyorum.

Instagram adresiniz var mı varsa bana video çekip atabilir misiniz size zahmet.
Video'dan bir şey anlamazsınız kasada ses yapan çok şey var. Kasa benim masamın üstünde durduğu için hemen kulağımın yanında o yüzden dikkatimi çekiyor. Siz masanın altında kullanacaksanız duymayabilirsiniz.

Video'dan bir şey anlamazsınız kasada ses yapan çok şey var. Kasa benim masamın üstünde durduğu için hemen kulağımın yanında o yüzden dikkatimi çekiyor. Siz masanın altında kullanacaksanız duymayabilirsiniz.

Ben masanın altında kullanacağım büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı