MSI AEGIS 3 Alınır mı?

Colibridae

Hectopat
Merhaba arkadaşlar şu anda bir bilgisayar almak istiyorum, normalde laptop kullanıyorum ama yeni alacağım bilgisayarın laptop olmasından vazgeçtim ve masaüstü almaya karar verdim. MSI Aegis 3'te karar kıldım. Technopat'ın Youtube kanalında incelemesi vardı ama benim size gösterdiğim modeliyle ekran kartı vs. farklı ve alacağım sitenin güvenilir bir site mi değil mi bilmiyorum. Sizce bu siteden bu bilgisayarı almalı mıyım?
Sizce sistem güzel mi, değer mi? Hangi siteden almalıyım?🤔

Son düzenleyen: Moderatör:
Almak istediğiniz bilgisayar güzel ama kasası güzel. 5000 6000 lira gibi bir bütçe vericekseniz eski nesile para vermenizi tavsiye etmiyorum. Aynı fiyata 1070li bir kasa toplanabilir. Dediğiniz Site güvenilirdir elbette ama eğer donanımlarını alıp toplayabilirseniz toplama bir bilgisayar daha uyguna gelicektir diye düşünüyorum. Fiyatınızı belirlerseniz Birçok anlayan kişi yardımcı olucaktır.

Pek araştıramadım ama illede alıcaksanız aynı nesil aynı fiyata daha iyi özelliklere sahip Örn: GTX 1070Ti gibi bir sistem toplayabilirmişsiniz hazır olarak.
Sinerji Argon Serisi (MSI) i5-7400/8GB/1TB+240SSD/GTX1070ti (8GB)

Alınmaz. Onunla aynı fiyata daha iyi laptop bile var :)
Bütçenizi belirtirseniz farklı sitelerden toplama bir sistem ya da tek bir siteden hazır sistem dizilebilir.

O bütçe ile çok daha bilgisayar toplanılabilir. Alınmamasını öneriyorum.

açıkçası şöyle diyebilirim ben genellikle forntnite lol gibi oyunlar oyunuyorum ve bunları oynarken bi yandan yayın yapmak istiyorum ve o fiyatlı taşınabilir bir bilgisayar arıyorum mesela size söylediğim bilgisayar kasası küçük ve çekici olduğu için dikkatimi çekti o fiyata bunları yapabileceğim ve küçük taşınabilir ömrü uzun olabilcek bi bilgisyar biliyorsanız atabilirmisiniz teşekkürler :)

Devamlı seyahat eden biri değilseniz toplama kasa öneririm, eğer geziyorsanız seyahat ediyorsanız vb. ise yine monitör taşımanız gerekecek ve bu zor olacak o yüzden benim önerim Gamebook ile Toplama arasında seçim yapmanız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde MSİ ve ASUS un konsol pc modelleri var. Asus GR8II-T031Z Intel Core i7 7700 16GB 1TB + 256GB SSD Fiyatı MSI TRIDENT 3 7RB-252XTR Intel Core i7 7700 4GB 1TB + 128GB Fiyatı
sence senin gösterdiğin konsol pc lermi daha iyi bu pc mi çünki senin dediğin mantıklı geldi çünki seyahat eden birisiyim

Bunları öneririm.
Screenshot_20180403-204334.png
Screenshot_20180403-204458.png

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı