MSI Aero GT 1030 OC 2 GB 699 TL alınır mı?

Ventus

Hectopat
Makaleler
5
Evet arkadaşlar. 2/3/4 ay artık neyse stok duzelene kadar ve yedek kart olarak GTA 5, CS, ETS falan oynamalık alınır mı sizce?
İşlemci R7 2700X.
2*8 3200 MHz RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Okudum ve evet GT 1030 alınmaz.

Dediğinizi onaylamıyorum. Neye dayanarak alınmaz diyorsunuz ki? Yeni nesil oyunlarda kötü, fakat arkadaşın oynadığı oyunlara göre performansı oldukça iyi. Galiba bir kartı yeni nesil oyun performansına göre değerlendiriyorsunuz. Bu oyunlara gayet iyi alınır. Bizzat kullanıyorum. Bu oyunlarda hiç sıkıntı çıkarmadı.

Başka kart önerisi verebilirsiniz, alınmaz demek saçma.

Dediğinizi onaylamıyorum. Neye dayanarak alınmaz diyorsunuz ki? Yeni nesil oyunlarda kötü, fakat arkadaşın oynadığı oyunlara göre performansı oldukça iyi. Galiba bir kartı yeni nesil oyun performansına göre değerlendiriyorsunuz. Bu oyunlara gayet iyi alınır. Bizzat kullanıyorum. Bu oyunlarda hiç sıkıntı çıkarmadı.
2. el daha iyi seçenekler varken neden çöp bir kart alsın? Fiyatını haketmeyen, yeni nesil oyunları 720p’de zar zor oynatacak bir kart. RX 460 kat kat daha iyi.

2. el daha iyi seçenekler varken neden çöp bir kart alsın? Fiyatını haketmeyen, yeni nesil oyunları 720p’de zar zor oynatacak bir kart. RX 460 kat kat daha iyi.

Hocam arkadaş zaten yeni nesil oyun oynayacağım dememiş ki. İdare ettirir bu kart yani. 2. ele daha iyi alternatiflere yönelebilir. O konuda lafım yok.

Başka kart önerisi verebilirsiniz, alınmaz demek saçma.

Neden daha iyi performansa sahip bir kart yerine işe yaramayan kart alsın.

Geri
Yukarı