MSI Afterburner 2 tane VRAM gösteriyor

Razort

Hectopat
Makaleler
3
Ya uygulama o kadar detaylı ki bu iyi bir şey 😅, anlamadım gitti 1 saattir kurcalıyorum.

technopat.png

2 (1).png

2 (3).png

2 (2).png

unutmuşum.png

En önemli yeri atmayı unutmuşum geri kalanına gerek yok hepsi bu kadar. Yardım eden herkese teşekkürler. Sorun muhtemelen bu resimden kaynaklı zaten şimdi fark ediyorum, GPU1 Memory usage process ile GPU 1 bellek kullanımını yan yana yazıyor ama hangisini kapamalı? Asıl soru bu. 😀

Kafam iyi karışmış...

Son düzenleme:
Hocam merhaba, büyük ihtimalle ekran kartı ve işlemcinin bir gücü var onu gösteriyor sorun yok yani.
İyi sosyaller.

Hocam merhaba, büyük ihtimalle ekran kartı ve işlemcinin bir gücü var onu gösteriyor sorun yok yani.
İyi sosyaller.

Öyle bir şey olması için yeşil tarafta olmaması lazım değil mi? İki değer de yeşil kısımda. Yeşil GPU'yu temsil ediyor işlemcinin gücü aşağıda mavi yerde yazardı olsa. Benim kafayı karıştıranda bu.

Öyle bir şey olması için yeşil tarafta olmaması lazım değil mi? İki değer de yeşil kısımda. Yeşil ise GPU'yu temsil ediyor işlemcinin gücü aşağıda yazardı olsa.

Hocam tam olarak anlatamadım kusura bakmayın tercüman arıyorum beni tercüme edebilecek var mı?
İyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı