MSI Afterburner 4.6 Oyunda Değerlerin Görünmemesi

Theodore34

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba dün MSI Afterburner 4.6'yı yükledim. FPS, sıcaklık vs. değerleri göstermesi için izleme sekmesinden OSD'göster yaptım istediğim değerleri grup adını üstüne yazdan da adlarını ayarladım ancak oyunda hiçbir değer gözükmüyor. Bunun sebebi nedir yardımcı olur musunuz? 4.5 sürümünde gayet iyi kullanıyordum.

Merhaba dün MSI Afterburner 4.6'yı yükledim. FPS, sıcaklık vs. değerleri göstermesi için izleme sekmesinden OSD'göster yaptım istediğim değerleri grup adını üstüne yazdan da adlarını ayarladım ancak oyunda hiçbir değer gözükmüyor. Bunun sebebi nedir yardımcı olur musunuz? 4.5 sürümünde gayet iyi kullanıyordum.
Rehberi incele.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgi Ekranı(OSD) kısmından tuş atadınız mı? Aynı bu resimdeki gibi.

376256

Onlara tuş atayacaksınız oyun içerisinde hangi tuşu atadıysanız basıp aktif hale getirmeniz gerekir. Aksi takdirde göstermez.

Onlara tuş atayacaksınız oyun içerisinde hangi tuşu atadıysanız basıp aktif hale getirmeniz gerekir. Aksi takdirde göstermez.
Daha önce uzun süredir kullanıyordum bu programı ve daha önce hiç bir tuşa atayıp ordan açmadım. Önceden programı kurduktan sonra ayarlar izleme sekmesinde bilgi almak istediğim yerdeki tiki işaretleyip OSD'de göster diyip grup adını üstüne yaz kısmından ayar yaparak tamam deyip kapatırdım. Daha sonra MSI Afterburner'ı açar ve daha sonra oyunu açardım otomatik olarak ekrana gelirdi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı