MSI Afterburner açıkken CoD Warzone hata veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Erdem20

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyun açıkken mesela Alt Tab atınca bu hatayı alıyorum. Başka bir örnek ise herhangi bir ayar değiştim diyelim kaydedince gene atıyor oyundan. Çözemedim gitti şunu.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-07-23 at 19.10.16 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2021-07-23 at 19.10.16 (1).jpeg
    66,1 KB · Görüntüleme: 57
  • WhatsApp Image 2021-07-23 at 19.10.16.jpeg
    WhatsApp Image 2021-07-23 at 19.10.16.jpeg
    185,4 KB · Görüntüleme: 49
Afterburner veya RivaTuner Statistics Server'da bir problem var sanırım. Valorant oynarken nadiren bilgisayar çöküyordu ve Riot Games'e bilet gönderdiğimde sorunun bundan kaynaklı olduğunu söylediler.
Çözüm olarak şunu söyleyebilirim, mümkünse RivaTuner'ı bilgisayarınızdan kaldırın ve Afterburner'ı yalnızca ihtiyacınız olduğunda çalıştırın.

Oyun açıkken mesela Alt Tab atınca bu hatayı alıyorum. Başka bir örnek ise herhangi bir ayar değiştim diyelim kaydedince gene atıyor oyundan. Çözemedim gitti şunu.

Afterburner'ı ve Riva'yı silip tekrar yükleyin bir de öyle deneyin bazen düzgün çalışmıyor. Aynı sorunu yaşadım silip yükledikten bir süre sonra kendi kendine düzeldi.

Afterburner veya RivaTuner Statistics Server'da bir problem var sanırım. Valorant oynarken nadiren bilgisayar çöküyordu ve Riot Games'e bilet gönderdiğimde sorunun bundan kaynaklı olduğunu söylediler.
Çözüm olarak şunu söyleyebilirim, mümkünse RivaTuner'ı bilgisayarınızdan kaldırın ve Afterburner'ı yalnızca ihtiyacınız olduğunda çalıştırın.
Rivaturner kaldırırsamda oyun için değerleri göremiyorum işte. Silip tekrar yükledim sorun devam ediyor hala.

MW başlatma seçeneklerine -d3d11 yazıp dener misiniz birde yönetici olarak çalıştırın oyunu. Son 2 çare de oyuna tam onarım ve ddu ile ekran kartı driverlarını kaldırıp tekrar yükleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı