MSI Afterburner açınca PUBG bazen oyundan atıyor

codWarzone

Hectopat
Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi, son güncellemeden sonra PUBG MSI Afterburner açıkken kapanıyor. Çatışma esnasında bile oyun hata veriyor bu çok sinir bozucu bir durum. Bir tavsiye üzerine Afterburner'i kapattım sorun çözüldü ama ben Afterburner kullanarak OC yapıyorum hem de CPU ve GPU sıcaklık / kullanım oranları ve FPS'i görüyordum. Afterburner kapalı olmadan çözüm bulabilecek var mı? Yoksa başka programlar yardımıyla da oyun içinde sıcaklık/kullanım ve FPS değerlerini görebildiğimi biliyorum fakat dediğim gibi Afterburner kullanmak istiyorum. Çözüm öneriniz varsa dinlerim. Teşekkürler.

Büyük ihtimalle gelen güncelleme programı 3. parti yazılım olarak algılıyor ve hata vermesine sebep oluyor. Bunu tersine mühendislik bilginiz var ise, Afterburner'ın hangi kısımda hataya sebep olduğunu bularak o kısmı fixleyip çözebilirsiniz.

Büyük ihtimalle gelen güncelleme programı 3. parti yazılım olarak algılıyor ve hata vermesine sebep oluyor. Bunu tersine mühendislik bilginiz var ise, Afterburner'ın hangi kısımda hataya sebep olduğunu bularak o kısmı fixleyip çözebilirsiniz.

Büyük ihtimalle bundan kaynaklıyor. Çünkü be sevice hatası veriyor. Peki OC yapaibleceğim başka bir program var mı? (laptop için)

Deneyeceğim çok teşekkür ederim. Bu kernel modu tam olarak ne oluyor? Bir de laptop işlemcisi için OC yapabileceğimiz bir program var mı?
OC derken Boost hızlarını mı kastediyorsunuz? Ayrıca kullandığınız model nedir? AMD bir GPU'ya sahipse Radeon Software üzerinden OC yapabiliyorsunuz.

OC derken Boost hızlarını mı kastediyorsunuz? Ayrıca kullandığınız model nedir? AMD bir GPU'ya sahipse Radeon Software üzerinden OC yapabiliyorsunuz.

Laptop kullanıyorum :) GTX 1070 8 GB ekran kartı ki bunun için OC yapıyorum. İşlemci de i7 8750H bunun için ise Intel Extreme Tuning Utility buradan yapıldığını öğrendim. Tehlikeli bir işlem farkındayım ama test ede ede yapıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı