MSI Afterburner ayarları nasıl olmalı?

Yer
İstanbul
Ayarlarım bu şekilde normal mi? Fotoğrafı ETS 2 oynarken çektim fan Speed'im her zaman her oyunda %31 daha yukarısı görmüyorum bu ayarlar nasıl olmalı?

Sistemim:
-ASUS pho RX 550 4 GB 128 bit.
-i5 9400F.
-Corsair Vengeance RGB 2x8 16 GB RAM 3200MHz DDR4.
-MSI H310M Pro VDH Plus.

Dosya Ekleri

• unknown_2023.08.04-23.12 (2).png
    unknown_2023.08.04-23.12 (2).png
    528 KB · Görüntüleme: 184
Ayarlarım bu şekilde normal mi? Fotoğrafı ETS 2 oynarken çektim fan Speed'im her zaman her oyunda %31 daha yukarısı görmüyorum bu ayarlar nasıl olmalı?

Sistemim:
-ASUS pho RX 550 4 GB 128 bit.
-i5 9400F.
-Corsair Vengeance RGB 2x8 16 GB RAM 3200MHz DDR4.
-MSI H310M Pro VDH Plus.

Fan ayarını Oto'ya alın. Overclock yapacaksanız Power Limit'i arttırın.

Otoya nasıl alacağım birde mhz her zaman sabit 1183 neden ?
Bilmediğiniz konularda ayarlara ellememenizi öneriyorum. Fan speed kısmında A işareti var oraya tıklayıp otoya alın. Ve core clock'u kendiniz ayarlamışsınız ondan dolayı sabit. Ekran kartınız çok sıcak çalışıyor.

Sen direk aşağıdaki reset tuşuna bas.

Eki Görüntüle 1890233

Her şeyi sıfırlasın, ayarları elleme.
Başka yapacak birşey varmı ? i3 3.nesil rx 550 ddr 3 1600mhz 2x4 ram kullanan arkadaşım benden daha fazla fps alıyor neden oluyor bu ?

Bilmediğiniz konularda ayarlara ellememenizi öneriyorum. Fan speed kısmında A işareti var oraya tıklayıp otoya alın. Ve core clock'u kendiniz ayarlamışsınız ondan dolayı sabit. Ekran kartınız çok sıcak çalışıyor.
Resetledim fakat hala sabit 1183 mhz çalışıyor daha fazlada çalışması gerekmiyormu ?

Başka yapacak birşey varmı ? i3 3.nesil rx 550 ddr 3 1600mhz 2x4 ram kullanan arkadaşım benden daha fazla fps alıyor neden oluyor bu ?

Resetledim fakat hala sabit 1183 mhz çalışıyor daha fazlada çalışması gerekmiyormu ?
Overclocklu kullanıyordur ekran kartını.

resetledim fakat fan hızı şimdide sabit %24

Overclocklu kullanıyordur ekran kartını.
hayır sanmıyorum fazla anlamaz bu işlerden

Kartın VBIOS'unda ayarlanmış hızı. Daha da artırabilirsin. Daha fazla olması gerekiyor diye söylenemez. Üreticiye göre hızlar değişebilir. Sen de elle değiştirebilirsin.

Geri
Yukarı