MSI Afterburner Benzeri Programlar

Efe YİĞİT 632

Centipat
Başlıkta da belirttiğim gibi MSI Afterburner gibi bir programa ihtiyacım var ama MSI Afterburner'i bir türlü ayarlayamadım. NZXT CAM var ama oynadığım Destiny 2'de OSD'si (On Screen Display uygulama içi adı ile overlay) çalışmıyor ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus ve Evga'nın OC programları var.

Oc yapmak için değil sıcaklık değerleri konusunda az da olsa şüpheleniyorum kasma veya donma yok paranoya gibi.

Afterburner doğru sonuçları veriyor. Eğer yanlışsa %98 ihtimalle sensör veya farklı bir şeyde sorun vardır. Geriye kalan %2 ihtimal de Afterburner'ın yazılımsal bir hatası olma durumu ki onu da en kısa zamanda çözeceklerdir.

Afterburner doğru sonuçları veriyor. Eğer yanlışsa %98 ihtimalle sensör veya farklı bir şeyde sorun vardır. Geriye kalan %2 ihtimal de Afterburner'ın yazılımsal bir hatası olma durumu ki onu da en kısa zamanda çözeceklerdir.
Temiz kurulum windows kurduğumdan beri afterburneri denemedim son kez yarın deneyip bu konuya döneceğim. Yarın okul var yatmak lazım iyi forumlar !

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı