MSI Afterburner bozuk mu?

valid123

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarima MSI Afterburner indirdim test yapmak için (Valorant'ta normalde 200FPS sabit oynardim drop hiç olmazdı ) oyunda bir dereceli giriyim orda test yapmak en sagliklisı diye sonra oyun başladı baktım değerlerime: CPU sıcaklığı 105 dereceydi GPU 70. Anlamadığım sey 105 olsa donup takılıp sonrada kapanmaz mıydı?

Bilgisayarima MSI Afterburner indirdim test yapmak için (Valorant'ta normalde 200FPS sabit oynardim drop hiç olmazdı ) oyunda bir dereceli giriyim orda test yapmak en sagliklisı diye sonra oyun başladı baktım değerlerime: CPU sıcaklığı 105 dereceydi GPU 70. Anlamadığım sey 105 olsa donup takılıp sonrada kapanmaz mıydı?
Ekran kartınız nedir söyleyin.

FPS değerlerinde bir değişiklik yoksa sorun yok. Yanlış göstermiş olabilir. Afterburner + RTSS genelde doğrudur ancak bazı programlar farklı sistemlerde farklı/hatalı çalışabiliyor. Ek olarak, HWiNFO, HWMONITOR gibi programlarla ölçülen değerlere de bir bakın derim. Genelde en güvenilir, accurate dediğimiz tutarlı değerleri veren HWiNFO oluyor. 105 biraz fazla olmuş. Bu programlardan birini veya ikisini de açın, oyuna girip bir süre oynayın ve işlemci sıcaklığındaki MAX değerlerine bakın, çünkü oyunu aşağı indirince sıcaklık düşecektir, sadece maximum değerine bakın işlemci ne kadar olmuş diye oyun sırasında.

Geri
Yukarı