Çözüldü MSI Afterburner donanımları görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

wennzy

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Daha fazla  
Selamünaleyküm. MSI Afterburner'ı kurdum. Oyuna girdiğim zaman sıcaklık, kullanım vs. değerleri gösteriyor. Ama bu ekranda nedense, ne fanları görebiliyorum ne de işlemci hızımı. Nasıl ayarlayacağım?

MSI.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şu an harici bir ekran kartınız takılı değil. Afterburner'da bu ekran kartınızı desteklemiyor.
Selamünaleyküm. MSI Afterburner'ı kurdum. Oyuna girdiğim zaman sıcaklık, kullanım vs. değerleri gösteriyor. Ama bu ekranda nedense, ne fanları görebiliyorum ne de işlemci hızımı. Nasıl ayarlayacağım?

Eki Görüntüle 1379584

Intel HD Graphics gibi kartları göremiyor diye biliyorum. Eksi Laptop'umda göremezken şu an görebiliyor. Onda Intel HD vardı şu an GTX 1050.

Şuanda bağdaştırıcı ekran kartı seçili olduğu için değerler öyle görünüyor.
Ekran Alıntısı.PNG

bu temayı seçip tekrar ekran görüntüsü paylaşırmısınız. Diğer ekran kartını seçimini yapmak için yardımcı olayım. sizin afterburnerızın temasında ne nerde bilmiyorum.

Şuanda bağdaştırıcı ekran kartı seçili olduğu için değerler öyle görünüyor.
Eki Görüntüle 1379620

bu temayı seçip tekrar ekran görüntüsü paylaşırmısınız. Diğer ekran kartını seçimini yapmak için yardımcı olayım. sizin afterburnerızın temasında ne nerde bilmiyorum.
Birde belirtmeyi unutmuşum. Bende harici bir ekran kartı takılı değil şuanda. Dahili ekran kartımı kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• MSI.PNG
    MSI.PNG
    937 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:

Geri
Yukarı