Çözüm MSI Afterburner Driver Version Boş Gözüküyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

atscan

Hectopat
Arkadaşlar tüm çözümleri denedim. 10 kere ekran kartı driver DDU ile kaldırıp kurdum ama MSI Afterburner driver version boş kalıyor. Hiçbir ayar değiştiremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Olması gereken de bu zaten. 2015'te çıkan Windows 10 sürümünü kullanırsanız böyle sorunlar olur.

Buyurun:

Afterburner sürümü 4.6.2, cihaz RX 590.

Beta sürüme geç:

Aynı sorun devam ediyor :(

Adsız.jpg

Yükleme aşamasında boş tikli bir seçenek var adı aklıma gelmiyor. Onuda seçip yüklersen sorunun düzelecektir. Başıma geldi

C:\Program Files (x86)\MSI Afterburner\Profiles klasörünü silin ve bilgisayarı yeniden başlatın. Ekran kartı sürücü sürümünüzü de belirtin. Windows 10 sürüm numaranızı da.

Ekran kartı sürücümün sürümü 19.6.3 kurulumu ile gelen isteğe bağlı seçenekten yüklediğim 19.7.1 sürümüdür. Windows 10 sürüm numaram:

Adsız.png

Recep bey şimdi DDU ile ekran kartı driverini sildim ve 19.6.3 sürümünü yükledim fakat bir şey değişmedi. Asus GPU Tweak 2 programında da aynı sıkıntı var.

Olması gereken de bu zaten. 2015'te çıkan Windows 10 sürümünü kullanırsanız böyle sorunlar olur.

Buyurun:

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı