MSİ Afterburner GPU sıcaklığını ve % oranını göstermiyor

ONEMEGAS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemimde MSI Afterburner ve Rivalturner Statics kullanıyorum 4 ay önce bu ikisi takır takır çalışıyordu sonra bir açtım işlemci sıcaklığını, RAM kullanımını falan gösteriyor ancak hiçbir şekilde GPU değerini göstermiyor. Sadece oyun üzerinde değil normalde de göstermiyor bu iki programı da güncelledim. OSD(gösterge ekranı)'yi de kullanmayı biliyorum ancak sonradan bu şekilde oldu bilgili kişiler yardımcı olursa sevinirim. konuya dair resimler yükleyeceğim.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Enteresan bir durum. Ben o tiki işaretsiz bırakınca aynı resimdeki gibi oluyor.
Cpu-Z ile denedim ve ondada gözükmüyor .Ben ekran kartı ısı alıcısında sorun olduğunu düşünüyorum. Eğer öyle bir sıkıntı varsa herhangi bir sorun çıkarırmı. Mesela aşırı ısınmada ekran kartı bunu algılayamayarak yanmaya sebep olurmu ?

Arkadaşlar afterburner cpu sıcaklığını max 50 derece gösteriyor. Speedfan programı oyunda 65 derece gösteriyor. Hangisi doğru acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı