MSI Afterburner MHz ayarından sonra ping yükseldi

ciWciW

Femtopat
Daha fazla  
RAM
2x 8
Ekran kartı
gtx 1650
Anakart
h510
İşlemci
intel 11. nesil f serisi
Bilgisayarımı yeni aldım ve ne olabilir ki deyip MSI Afterburner'den MHz ayarlarını fulledim ve bilgisayar kendini kilitledi ve açıp kapattıktan sonra pingimin çok yükseldiğini gördüm. Bunun overclockla ilgisi var mı veya bu konuya dahi yardım edebilecek biri var mı?

Bilgisayarımı yeni aldım ve ne olabilir ki deyip MSI Afterburner'den MHz ayarlarını fulledim ve bilgisayar kendini kilitledi ve açıp kapattıktan sonra pingimin çok yükseldiğini gördüm. Bunun overclockla ilgisi var mı veya bu konuya dahi yardım edebilecek biri var mı?

Hocam ayarlarla oynamayın bilmeyen birisiniz belli o yüzden araştırın PC'si patlayan giden birçok insan var sonra hem kendinizin morali bozulur hem de ailenizin zaten bilgisayarınız iyi çok ta dert etmeyin

Hocam ayarlarla oynamayın bilmeyen birisiniz belli o yüzden araştırın PC'si patlayan giden birçok insan var sonra hem kendinizin morali bozulur hem de ailenizin zaten bilgisayarınız iyi çok ta dert etmeyin.

Cok tesekkürlwr kesindir dimişu nada.

Hocam ayarlarla oynamayın bilmeyen birisiniz belli o yüzden araştırın PC'si patlayan giden birçok insan var sonra hem kendinizin morali bozulur hem de ailenizin zaten bilgisayarınız iyi çok ta dert etmeyin.

Çok teşekkürler beni gerçekten rahatlattın kesindir dimi yani bilgisayarımın ömrüne falan zarar gelir mi?

Çok teşekkürler beni gerçekten rahatlattın kesindir değil mi yani bilgisayarımın ömrüne falan zarar gelir mi?

Arkadaşlarım 1 yıla PC bayağı yavaşlar ömrünü bitirmişsin falan diylar.

Çok teşekkürler beni gerçekten rahatlattın kesindir değil mi yani bilgisayarımın ömrüne falan zarar gelir mi?

WichKayn iyi'yi zaten bilgisyarın kendi halinde iyi olduğunu belirtmek için söyledi. Aşırı overclock yapılan bilgisayarın kendi kendine kapanması iyi bir durum değil. Yapabilirsen onu orijinal ayarlarına çek.

Wichkayn Iyi'yi zaten bilgisyarın kendi halinde iyi olduğunu belirtmek için söyledi. Aşırı overclock yapılan bilgisayarın kendi kendine kapanması iyi bir durum değil. Yapabilirsen onu orijinal ayarlarına çek.

Olaydan sonra PC'yı açtığım an ayarları eskisi gibi yaptım zaten bir şey olmaz değil mi?

Neden gelsin fi tarihinden kalma bilgisayarlara bile bir şey olmaz. (PSU'ları iyi ise yani korumaları varsa)

Korumayla PSU değeri aynı şey değil biri gücünü diğeri dayanıklılığını gösteriyor psunuzda 80 Plus olarak hangi sertifika mevcut.
POWER BOOST VK-P3305B 500W Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa| ITOPYA.COM bu benim kasam bakabilirmisiniz

Korumayla PSU değeri aynı şey değil biri gücünü diğeri dayanıklılığını gösteriyor psunuzda 80 Plus olarak hangi sertifika mevcut.
ayrıca bilgisayarımı açtım ve şu anda bi soruyn yok umarım ilerdede olmaz bi parçaya zarar gelip gelmediğini nasıl anlarım

POWER BOOST VK-P3305B 500W Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa| ITOPYA.COM bu benim kasam bakabilir misiniz?

Ayrıca bilgisayarımı açtım ve şu anda bir soruyn yok umarım ilerdede olmaz bir parçaya zarar gelip gelmediğini nasıl anlarım?

FurMark cyrstaldiskmark gibi testleri yapabilirsiniz ve eski oyun performansızla arada ciddi bir düşüş var mı buna bir bakın bu kadar bu arada PS'unuz iyi gözüküyor pek bir sorun yaratacağını sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı