MSI Afterburner MHz ayarından sonra ping yükseldi

ciWciW

Femtopat
Daha fazla  
RAM
2x 8
Ekran kartı
gtx 1650
Anakart
h510
İşlemci
intel 11. nesil f serisi
Bilgisayarımı yeni aldım ve ne olabilir ki deyip MSI Afterburner'den MHz ayarlarını fulledim ve bilgisayar kendini kilitledi ve açıp kapattıktan sonra pingimin çok yükseldiğini gördüm. Bunun overclockla ilgisi var mı veya bu konuya dahi yardım edebilecek biri var mı?

Drive'lar BIOS Windows bunların güncel mi onu bilmeden ne yazabilirim virüs taraması yaptınız mı belki virüs yemiş olabilirsiniz Malwarebytes ile tarama yapın bunları söylemeden bir şey yazmam yazsamda pek mantıklı olmaz.

Ayrıca ekleyeyimfullediğim kısım bura.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-09-07 160630.png
    Ekran görüntüsü 2022-09-07 160630.png
    11,6 KB · Görüntüleme: 4
Bir sorunumuz var BIOS'u açamıyorum.

MSI Afterburner'la sınırlamış oradan sınırı kaldırıp Auto ayarı seçeceksin sonrasında BIOS'a girmek için bilgisayarı kapatacaksın sonra aç sonra F1'e spamla basılı tutma sürekli bas bir anormallik yoksa düzelecektir.

Her anakartın BIOS'u farklıdır bir şey söyleyemem YouTube araştırın aynı anakarttan bende yok dostum ingilizcen vardır umarım varsa zaten anlarsın.

MSI Afterburner'la sınırlamış oradan sınırı kaldırıp Auto ayarı seçeceksin sonrasında BIOS'a girmek için bilgisayarı kapatacaksın sonra aç sonra F1'e spamla basılı tutma sürekli bas bir anormallik yoksa düzelecektir.

Her anakartın BIOS'u farklıdır bir şey söyleyemem YouTube araştırın aynı anakarttan bende yok dostum ingilizcen vardır umarım varsa zaten anlarsın.

MSI Afterburner'den naapmam laxım arıyorum ama bulamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı