MSI Afterburner OC geri nasıl alınır?

Şuan PC'de değilim. Dediğim gibi 1470 MHz hızda calisiyor bosta oyuna girdiğimde 1890 MHz hızla çalışıyor. Ama elimle 1695 MHz'ye indirdim. PC yeniden başlar başlamaz direk olarak 1890 MHz ayarlı başlıyor. Elle müdahale etmem gerekiyor.
Bir de sorduğum sorular ile ilgili derinden beni aydınlatabilir iseniz sevineceğim.

Benim anlatmak istediğim şu GPU BIOS'unu sıfırlamam mümkün mü yada bu işlem herhangi bir zarar verir mi ? Direk ani voltaj yükseltmesi yaptığı için haliyle ? Aydınlatır iseniz sevinirim

Kart kendi kendini limitlerin üstüne çıkartabiliyor. Turing mimarisinde GPU Boost 4.0 teknolojisinden kaynaklı.
PUBG'de denedim ve bir fark da görünmüyor hatta FPS değerlerim bazen anlık 90 civarına düşebiliyor. Kartım 1920×1080P de Ultra ayarlara almadığım sürece işlemcime yakın kullanım değerlerinde seyrediyor.
PUBG'de denedim ve bir fark da görünmüyor hatta FPS değerlerim bazen anlık 90 civarına düşebiliyor. Kartım 1920×1080P de Ultra ayarlara almadığım sürece işlemcime yakın kullanım değerlerinde seyrediyor.
Ve ben sabit değerlerde 140-150 FPS görmek istiyorken stabil bir değer alamıyorum. OC ile çözerim diye zaten OC işlemi yaptım ama bir fark göremedim. CPU'm AMD Ryzen 5 3600X.
Güncel.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı