MSI Afterburner OSD Göstergesi %1 ve %0.1 Değerlerini Göstermiyor

WitchKing07

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı,Teknik Servis
Merhaba, MSI Afterburner programım gerekli ayarlarını yapmama rağmen yüzde 1 ve 0.1 değerlerini göstermiyor. Ekran kartım MSI RADEON RX 470 4GB.

Ayarlar:

yuzde.PNG

Oyun içi görüntü:

2019.10.06-20.20.png

Genel olarak MSI Afterburner programını kullanmama rağmen yüzde 1 ve 0.1 değerlerine bakmamıştım, merak ettim acaba oyunlardaki değerleri nedir diye ve ayarlarından açmama rağmen ekranda gözükmedi değerler. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
O değerlerin gözükmesi için MSİ Afterburner uygulamasında ayarlar sekmesinde benchmark sekmesi altında ayar yapmanız gerekiyor. Begin ve End Recording kısmına bir kısayol atayacaksınız ve uygulama içinde basıcaksınız. Ardından o değerler ekranda gözükecektir.

O değerlerin gözükmesi için MSİ Afterburner uygulamasında ayarlar sekmesinde benchmark sekmesi altında ayar yapmanız gerekiyor. Begin ve End Recording kısmına bir kısayol atayacaksınız ve uygulama içinde basıcaksınız. Ardından o değerler ekranda gözükecektir.

Teşekkür ederim dediğiniz gibi yaptım ve şuan da değerler gözüküyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı