MSI Afterburner sıcaklıkları gösteren ekran nasıl açılır?

7yalova7

Hectopat
Merhaba,
Afterburner programında bir tuş gördüm "detach" yazıyordu. Merak edip bastım, görsekde olduğu gibi sıcaklığı gösteren kısım ayrı bir pencere olarak açıldı. Bunu nasıl geri alabilirim diye kurcalarken, bu pencereyi kapattım, şimdi nasıl açacağım onu da bilmiyorum. Kurcaladıkça daha da bozuyorum.

IMG_20230715_104656.jpg

IMG_20230715_104816.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arayüz çok kullanışsız. Settings'e tıklayın, oradan user ınterface kısmına gelin. Altta sizin arayüzünüzün resmi olacak onun üstündeki kısma tıklayın MSI Mystic Afterburner skin by Drerex Design'ı seçin daha basit arayüzünüz olacak. Bu arayüzü halletikten sonra tekrar ana menüye gelin. Solda televizyona benzer ikon göreceksin ona tıklarsan dereceleri vs. görürsün.

Teşekkürler, bu şekilde daha kullanışlı geldi. Peki ya bu sıcaklık değerleri sanırım son 5dk yı gösteriyor. Daha geriye gitmek mümkün mü?

Bunu sorma nedenim, CPU sıcaklığı hep 60-70 arası geziniyor. Gözümle sürekli takip ediyorum. Fakat oyundan çıktıktan sonra Afterburner'a bakıyorum Max sıcaklık 89° diyor. Bu ne zaman, neden oluyor çözmek istiyorum. Ama söylediğim gibi sıcaklık sürekli 60-70'lerde, normal değerlerde.

Bunu sorma nedenim, CPU sıcaklığı hep 60-70 arası geziniyor. Gözümle sürekli takip ediyorum. Fakat oyundan çıktıktan sonra Afterburner'a bakıyorum Max sıcaklık 89° diyor. Bu ne zaman, neden oluyor çözmek istiyorum. Ama söylediğim gibi sıcaklık sürekli 60-70'lerde, normal değerlerde.
Ayarlardan izleme kısmı var ordan ayarını yapıp oyuna girdiğin zaman (MSI Afterbuner'ı arka planda bırakman lazım) değerler çıkacak. Zaten bunun rehberi ve videosu var. Daha detaylı bir şekilde anlatıyorlar. MSI Afterburner FPS Gösterme Rehberi

Ayarlardan izleme kısmı var oradan ayarını yapıp oyuna girdiğin zaman (MSI Afterburner'ı arka planda bırakman lazım) değerler çıkacak. Zaten bunun rehberi ve videosu var. Daha detaylı bir şekilde anlatıyorlar. MSI Afterburner FPS Gösterme Rehberi

Evet o şekilde kullanıyorum zaten. Oyun sırasında takip ediyorum hep 60-68-70 derece civarında. Ama oyunu kapatıp baktığım an Max sıcaklık 89 gördüm geçen gün. Bazen 82/83 görüyordum. Bu dereceler sanırım bir anlık yükselmeyle geliyor. Ama ne zaman bu yüksek değere ulaşıyor, bir anlık bile olsa, onu öğrenmek istiyorum.

Evet o şekilde kullanıyorum zaten. Oyun sırasında takip ediyorum hep 60-68-70 derece civarında. Ama oyunu kapatıp baktığım an Max sıcaklık 89 gördüm geçen gün. Bazen 82/83 görüyordum. Bu dereceler sanırım bir anlık yükselmeyle geliyor. Ama ne zaman bu yüksek değere ulaşıyor, bir anlık bile olsa, onu öğrenmek istiyorum.
Gösterilen sıcaklıklar saniye saniye değişiyor. Ben de oyundan çıkar çıkmaz sıcaklık direk düşüyor sende neden öyle bilmiyorum. Bug falandır sıkıntı yapma. Ne zaman bu değerlere ulaştığı ile alakalı böyle bir özelliği var mı bilmiyorum.

Gösterilen sıcaklıklar saniye saniye değişiyor. Ben de oyundan çıkar çıkmaz sıcaklık direk düşüyor sende neden öyle bilmiyorum. Bug falandır sıkıntı yapma. Ne zaman bu değerlere ulaştığı ile alakalı böyle bir özelliği var mı bilmiyorum.

Bende de oyundan çıkınca direkt olarak sıcaklıklar düşüyor. Saniye saniye değişiyor. Gözümle sürekli takip ediyorum, hep uygun değerlerde. FurMark cpuburner ile ancak 82-83 dereceleri görüyor CPU. Oyun oynarken 50-60 kullanımla 89 dereceyi 1 saniyeliğine bile olsa görmesi zordur diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı