Çözüldü MSI Afterburner "some System components cannot be hooked right Now" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Inanckilic

Hectopat
Yer
İstanbul/Küçükçekmece
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemden ekran kartımı sökmem gerekti. Taktığımda MSI Afterburner programını açınca böyle bir hata veriyor. Afterburner'ı kullanabiliyorum ancak her açtığımda bu hatayı vermesi canımı sıkıyor.

Dosya Ekleri

• 11111.PNG
    11111.PNG
    4,7 KB · Görüntüleme: 52
Arkadaşlar sistemden ekran kartımı sökmem gerekti. Taktığımda MSI Afterburner programını açınca böyle bir hata veriyor. Afterburner'ı kullanabiliyorum ancak her açtığımda bu hatayı vermesi canımı sıkıyor.
O hata hem Nvidia hem AMD hem de Intel tabanlı sistemlerin hepsinde çıkıyor. Bizzat gözlemledim. Tüm arkadaşlarım aynı sorundan şikayetçi. MSI gibi bir firmanın bu kadar küçük bir hatayı çözememesi gerçekten komik.

O hata hem NVIDIA hem AMD hem de Intel tabanlı sistemlerin hepsinde çıkıyor. Bizzat gözlemledim. Tüm arkadaşlarım aynı sorundan şikayetçi. MSI gibi bir firmanın bu kadar küçük bir hatayı çözememesi gerçekten komik.

Komple MSI Afterburner'ı silip yüklesem düzelir mi? Attığınız linkte RivaTuner'in indirme linkine ulaşamadım.

Komple MSI Afterburner'ı silip yüklesem düzelir mi? Attığınız linkte RivaTuner'in indirme linkine ulaşamadım.
MSI Afterburner ile alakalı bir sorun değil bu. Rivatuner ile ilgili. Bu yöntemi de deneyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

MSI Afterburner ile alakalı bir sorun değil bu. RivaTuner ile ilgili. Bu yöntemi de deneyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyumluluğu service pack 3 olarak değiştirdim. Artık hata almıyorum teşekkürler.
Windows güncellemelerinden kaynaklı sorun. MSI Afterburner uyumluluğunu service pack 3 olarak değiştirin.

Teşekkürler bunun bir zararı olmaz değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı