MSI Afterburner yanlışlıka Overclock yapmak

TRplayer426

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Merhabalar bugün MSI Afterterburner indirip oyun içindeki performansa bakacaktım ama GPU Power Liminitini %20 arttırdım yanlışlıkla ama sonra Geri tuşuna basarak düzelttim ama artık bana her 3-4 saatte bir şu hatayı vermeye başladı hatta oyun oynarken beni oyundan attı. Forumda baktım silersen düzelir yada sıfırlayıp bilgisayarı yeniden başlatırsan düzelir demişler ama olmadı. Acaba ne yapmalıyım? Şu an MSI Afterburner yok, sildim. Şimdiden sağ olun.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (95).png
    Ekran Görüntüsü (95).png
    9 KB · Görüntüleme: 117
MSI Afterburner kurun değerlere bakın ama yanlışlıkla overclock yapanı da ilk defa gördüm.
Core clock yazacaktır orada onu 0 değerine getirin.

Overclock yapılan arayüzde yenileme işareti var, tıklarsan yaptığın ayarlar sıfırlanır. Yaptıysan da aldığın hatanın bununla ilgili olduğunu zannetmiyorum.

Değerler de sıkıntı yoktu kuruluyken ama bu hatayı vermesi sinirimi bozdu. Yanlışlıka yaptık işte insanlık hali.

Merhabalar bugün MSI Afterterburner indirip oyun içindeki performansa bakacaktım ama GPU Power Liminitini %20 arttırdım yanlışlıkla ama sonra Geri tuşuna basarak düzelttim ama artık bana her 3-4 saatte bir şu hatayı vermeye başladı hatta oyun oynarken beni oyundan attı. Forumda baktım silersen düzelir yada sıfırlayıp bilgisayarı yeniden başlatırsan düzelir demişler ama olmadı. Acaba ne yapmalıyım? Şu an MSI Afterburner yok, sildim. Şimdiden sağ olun.
DDU ile suruculeri silip tekrar yuklemeyi dener misiniz?

Aynı şekilde Memory clock u da 0'a getir. Hala problem varsa - 20ye çek düzlemediği takdirde 2 saat aralıklarla azaltmaya devam edebilirsin. Diğer arkadaşlar yazmadan yapma bunları onların daha iyi bir önerisi olabilir.

DDU kaldır. BIOS kurup tekrar tekrar yükle.
MSI Afterburner kurun şimdiden. Oradan ayarları sıfırlayın baktınız hala devam diyor sürücüleri kaldırıp tekrar yükleyin.

Geri
Yukarı