Msı Afterburner yazılımında oyun videosu çekerken imleç görünmüyor.!

Yer
SAMSUN
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar oyun videosu çekmek için Msı Afterburner yazılımını kullanıyorum.
Oyun içinde imleç bulunmayan oyunlarda ( Battlefield, Cod Sniper Elite vb. ) oyunlarda herhengi bir problem yok.
Fakat oyun içinde imleç bulunan Cammand & conquer generals videosu çektim, ancak videoda imleç görünmüyor.Ayarları kontrol ettim fakat imleçle ilgili herhangi bir ayar göremedim.
Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
( Eğer programın bu tür desteği yoksa Msı Afterburner gibi kullanımı basit ve kaliteli program önerirseniz sevinirim.)

Şimdiden teşekkürler...

Adsı1z.png
Adsız.png

Kardeş bilmiyorum ama ekran kartın Nvidia ise Nvidia shadowplay uygulaması ile video çekebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartım Amd ve bu program ücretsiz bir olduğu için olduğu için tercih ettim.
Eğer böyle bir özelliği varsa öğrenmek istemiştim, cevabınız için yinede teşekkürler.

Amd Gaming Evolved'den bahsediyorsun sanırım.
Msı Afterburner'ı tercih sebebim fps, sıcaksık vs bilgi ekranı özelliği ve ince ayar seçenekleri.
Amd Gaming Evolved'i duydum fakat kullanmadım.Avantaj ve dezajantajları konusunda bilgim yok.
Eğer bilgin varsa burada paylaşman forumu takip eden diğer arkadaşlar açısından yararlı olacaktır.

Amd Gaming Evolved'den bahsediyorsun sanırım.
Msı Afterburner'ı tercih sebebim fps, sıcaksık vs bilgi ekranı özelliği ve ince ayar seçenekleri.
Amd Gaming Evolved'i duydum fakat kullanmadım.Avantaj ve dezajantajları konusunda bilgim yok.
Eğer bilgin varsa burada paylaşman forumu takip eden diğer arkadaşlar açısından yararlı olacaktır.

Ben AMD Gaming Evolved i kullandım kötü bir program. Video kayıt tuşlarının yeri kötü. Action video kayıt programı kullanabilirsin en az kasma yapan kayıt programı action. Hem onda imlec de var. Ama malesef paralı

Action'da kullandım belirttiğiniz gibi güzel bir program fakat ücretli.
Herkes ücretli program alamıyor haliyle işte tam bu noktada Msı Afterburner güzel bir alternatif oluyor.
Eğer içinde kursör (mouse) simgesi bulunmayan oyun videosu çekecek ve ücretsiz bir program arayan arkadaşlara tavsiyemdir.

Son düzenleme:
Action'da kullandım belirttiğiniz gibi güzel bir program fakat ücretli.
Herkes ücretli program alamıyor haliyle işte tam bu noktada Msı Afterburner güzel bir alternatif oluyor.
Eğer içinde kursör (mouse) simgesi bulunmayan ve ücretsiz bir program arayan arkadaşlara tavsiyemdir.

Tamam bundan sonra ekran kartı alabilirsem msi afterburner uygulamasını kullanacağım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı