MSI Afterburner'da ayarlar eski haline dönüyor

mustaflix

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben MSI GT 730 kullanıyorum ve OC yapmak istiyorum. Bu yüzden MSI Afterburner indirdim ve deneme yanılma yoluyla iyi bir ayar buldum. Fakat programı bir süre kullandıktan sonra ayarlar eski haline dönüyor ve ayarları değiştirmeye çalışsam da değerler değişmiyor. Ne yapmam lazım?

1651824484805.png

Yaptığın OC'yi bir profile ata ve MSI Afterburner'ı başlangıçta çalıştır.

Öncelikle yaptığınız OC nin değerlerini kaybetmeyin. Ardından OC yi sıfırlayın ve afterburneri kapatın. Daha sonra C:\Program Files (x86)\MSI Afterburner klasörüne gidip " Profiles " adlı klasörü silin. Programı açın. OC değerlerini elle tekrar girdikten sonra Profil olarak kayıt edin. Şimdi değerlerinizi hatırlıcaktır.

Çoğu zaman bu hata oluyor. Genel olarak böyle çözüyorum.

Ek olarak voltaj ve sıcaklık kontrolü açmadan mı OC yapıyorsunuz?

1.png

Öncelikle yaptığınız OC nin değerlerini kaybetmeyin. Ardından OC yi sıfırlayın ve afterburneri kapatın. Daha sonra C:\Program Files (x86)\MSI Afterburner klasörüne gidip " Profiles " adlı klasörü silin. Programı açın. OC değerlerini elle tekrar girdikten sonra Profil olarak kayıt edin. Şimdi değerlerinizi hatırlıcaktır.

Çoğu zaman bu hata oluyor. Genel olarak böyle çözüyorum.

Ek olarak voltaj ve sıcaklık kontrolü açmadan mı OC yapıyorsunuz?

Eki Görüntüle 1379642
voltaj kontrolu normalde açık ama gözükmüyor yüksek ihtimalle ekran kartımın eskiliğinden
ikisini de denedim ilk normal gözükyor fakat sonra oyunu açtığımda eski haline geri dönüyor

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı