MSI Alpha 15 A4DEK-018xtr deneyimleriniz

Tamam da kaça aldın?

10.800 TL

MSI yazılım anlamında kötüymüş, bunu bende aldıktan sonra fark ettim. Boş yere şişiriliyormuş hocam. Hiç unutmuyorum ilk 1 hafta driver yok diye PC'ye doğru düzgün dokunamamıştım.

Hocam test yaparken şunu fark ettim; AMD'nin en son sürümü kurduğumda hiçbir sorun yaşamadım şunun dışında: Uykuya girince fare ile uyandırdım uyandı ancak yıpıltı yapmaya başladı ve şu sorunu fark ettim. Uykudan uyanırken ekran parlaklığını ayarlayamıyor. Bu yüzden yıpıltı yapıyor ancak MSI driver kurduğumda test ettim parlaklığı güzel bir şekilde ayarlıyor ve yıpıltı yapmıyor.
Bu sorunu nasıl bildirebilir acaba AMD'ye?

Son düzenleyen: Moderatör:
10.800 TL

Hocam test yaparken şunu fark ettim; AMD'nin en son sürümü kurduğumda hiçbir sorun yaşamadım şunun dışında: Uykuya girince fare ile uyandırdım uyandı ancak yıpıltı yapmaya başladı ve şu sorunu fark ettim. Uykudan uyanırken ekran parlaklığını ayarlayamıyor. Bu yüzden yıpıltı yapıyor ancak MSI driver kurduğumda test ettim parlaklığı güzel bir şekilde ayarlıyor ve yıpıltı yapmıyor.
Bu sorunu nasıl bildirebilir acaba AMD'ye?
Hocam ben kullanıcı tavsiyesi olarak fabrika çıkışını değiştirme diyorum, bak ben değiştirdim sıkıntı oldu. Fabrika sürüm en iyisiymiş Amd'de onu gördük
Arkadaslar sizin oyundaki değerler nedir acaba konuyu yeni keşfettim de 😀

Arkadaşlar bende bu marka model laptop alıp aranıza katılmak istiyorum üç sorum olacak yardımcı olurmusunuz.
Ram eklesem garantiden çıkarmı ?
Ram modeli ve cl si nedir ?
Ayrıca tek parca 16 gb ram alsam toplam 24 gb elverişli olurmu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı