MSI Alpha 15 A4DEK-018XTR alınır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Asus G512LV-HN165 cihazımın parasını Aras karo bugün eksiksiz olarak tarafıma ödedi. Bende gittim biraz suyunu çıkarttım 😅

Dosya Ekleri

• 4D10BB87-269E-4CBD-B178-24891904B16B.png
    4D10BB87-269E-4CBD-B178-24891904B16B.png
    374,1 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:

ASUS G512LV-HN165 cihazımın parasını aras karo bugün eksiksiz olarak tarafıma ödedi. Bende gittim biraz suyunu çıkarttım 😅

Hayırlı olsun hocam sonunda alabildiğinize sevindim ilk açtığınız konuyu hatırlıyorum mahkeme falan mı oldu?

ASUS G512LV-HN165 cihazımın parasını aras karo bugün eksiksiz olarak tarafıma ödedi. Bende gittim biraz suyunu çıkarttım 😅

Hocam Alpha almamış mıydınız?

Hayırlı olsun hocam sonunda alabildiğinize sevindim ilk açtığınız konuyu hatırlıyorum mahkeme falan mı oldu?
Yok hocam çok şükür mahkemesiz çözüldü. Avukat tuttum ve ihtarname çekildi öyle kurtardım parayı :)
Hocam Alpha almamış mıydınız?
Hocam ben Kasım ayında Asus ROG almıştım ama Aras Kargo çaldırmıştı. Sonrasında uğraştık didindik parayı kurtardık ve ALPHA 15 aldım geçtiğimiz çarşamba

Yok hocam çok şükür mahkemesiz çözüldü. Avukat tuttum ve ihtarname çekildi öyle kurtardım parayı :)

Hocam ben kasım ayında ASUS ROG almıştım ama Aras Kargo çaldırmıştı. Sonrasında uğraştık didindik parayı kurtardık ve Alpha 15 aldım geçtiğimiz çarşamba.

Hocam nasıl çaldırtmışlar yahu?

Geri
Yukarı