MSI Alpha 15 A4DEK-018xtr deneyimleriniz

İşin komik kısmı 4 gündür serviste ve biz sorun tespit edemedik diyorlar. Bende 3 gün bu sorunu yapan cihaz orda nasıl bunu yapmaz? İadesini istiyorum oyalıyorlar.

Selamlar arkadaşlar. 1 Haziran günü ben de bu modeli satın aldım. Windows'u kurduktan sonra Drive kurulumunu ben anlamadığım için otomatik olarak gerçekleştirdim. Şöyle bir problemim var. Ekran flickering dediğimiz şeyi yapıyor. Bu sıkıntı acaba yazılımsal mı yoksa sıfır olarak aldığım üründe bir sıkıntı mı mevcut? Ek olarak görseli ekliyorum. Yardımcı olursanız minnettar olurum.

Hocam sebebi Windows, Windows Update'teki Radeon driverları bildiğiniz bozuk. Benim bilgisayarıda kullanılmaz hale getirmişti. Format ile çözdüm. Benim tavsiyem format atıp, tüm driverları MSI sitesinden kurmanız.

Hocam sebebi Windows, Windows Update'teki Radeon driverları bildiğiniz bozuk. Benim bilgisayarıda kullanılmaz hale getirmişti. Format ile çözdüm. Benim tavsiyem format atıp, tüm driverları MSI sitesinden kurmanız.

Bilgisayarım kısmında C de Windows kurulu. Bir de D diye bir sürücü var, driver diye geçiyor ismi. MSI'ın kendi yapmış olduğu driverdan kurmuştum. Sorun bu olabilir mi gerçekten?

Buradan VGA kısmındaki driveri indirin hocam.
hocam ben şimdi yükledim ama 2020 sürümünü gösteriyor bana
Güncel driver olması sebebi. Neredeyse 1 yıl önce çıkmış driveri kullanıyorduk.
rar dosyası var ne yapmam gerekiyor setup exe ye bastım 2020 sürümünü açtı bana
@Radeon RX 5500M hocam bakabilir misin
@Ryukly
Böyle mi olması gerekiyor bilemiyorum
Bana yazılımı düşür diyor 2021 i yüklüyorum 2020 ye atıyor

Son düzenleme:
hocam ben şimdi yükledim ama 2020 sürümünü gösteriyor bana

rar dosyası var ne yapmam gerekiyor setup exe ye bastım 2020 sürümünü açtı bana
@Radeon RX 5500M hocam bakabilir misin
@Ryukly
Böyle mi olması gerekiyor bilemiyorum
Bana yazılımı düşür diyor 2021 i yüklüyorum 2020 ye atıyor
Rar dosyasının ismi : 210420a-367066C-MSI_27.20.11023.14001_0xbe25dd2a.zip değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı