MSI Alpha 15 A4DEK-018xtr deneyimleriniz

Kanalına baktım da testleri bu şekilde.

Eki Görüntüle 1068011

115W 2060'a ulaşabilmek için üzerine en azından 1100 koymak gerek. Jarrod'un benchmarkına baktım ben de, MSI GL65 kullanmış ve 6768 puan almış grafikte.

Hocam onda Intel avantajı var, 2060 Legion ile aynı yazmış bir yerde. Redditmi YouTube mu hatırlamıyorum.

Hocam onda Intel avantajı var, 2060 Legion ile aynı yazmış bir yerde. Redditmi YouTube mu hatırlamıyorum.
Sadece grafik sonuçlarına baktım o sebepten. İşlemci minimum etkiye sahip burada. Aynı diyelim hatta. 115W 2060'a ulaşmak bi' hayli zor. Gerçi geçen 6500 alabildim Time Spy grafikte ama daha bastırmak gerekiyor, silikon da önemli tabii.

Sadece grafik sonuçlarına baktım o sebepten. İşlemci minimum etkiye sahip burada. Aynı diyelim hatta. 115W 2060'a ulaşmak bi' hayli zor. Gerçi geçen 6500 alabildim Time Spy grafikte ama daha bastırmak gerekiyor, silikon da önemli tabii.

Bence hocam driverda çok etkili, şu son driverlar denemek istiyorum inşallah. Nereden indirebilirim bu progra mı?

Kaldırmadan üstüne düzgün kurulum yapamazsınız, aldığınız hatanın çözümü bu. AMD ya da MSI ile alakası yok. Dragon Center üzerinden yeni driveri üstüne kurabilirsiniz fakat üst üste bindiği zaman flicker hatası almaya başlıyorsunuz. Temiz kurulum mecburi yani. Korkulacak bir şey yok herhangi bir zarar vermiyorsunuz bilgisayarınıza.
Hocam şimdi yapıyorum güvenli modda
Peki driver silindikten sonra güvenli moddan çıkıp mi yukleyeyim

Driver silindikten sonra kendini yeniden başlatacak,
Driverı sildikten sonra otomatik yeniden başlatıp güvenli moddan çıkar zaten. Yeniden başladıktan sonra yükleyin.

zaten normal moda geçmiş olacaksın. Direk driveri kurabilirsin.
Teşekkürler şuan yüklüyorum bilgilendirme yaparım inşallah yine eski surumu vermez bana
Olmadı hocam
Driver silindikten sonra kendini yeniden başlatacak, zaten normal moda geçmiş olacaksın. Direk driveri kurabilirsin.
Sizin attığınız yerden yükledim sonuc bu
Driver silindikten sonra kendini yeniden başlatacak, zaten normal moda geçmiş olacaksın. Direk driveri kurabilirsin.
Teşekkürler şuan yüklüyorum bilgilendirme yaparım inşallah yine eski surumu vermez bana
Olmadı hocam

@Radeon RX 5500M hocam bu gunceli değil dimi

Dosya Ekleri

• 20210614_173325.jpg
    20210614_173325.jpg
    197,8 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı