MSI Alpha 15 A4DEK-018XTR fiyatına değer mi?

Bu arada laptop gelince şu sürücü sorunlu kurma dediğiniz bir şey var mı? Bir sorun yoksa eğer tüm driverların son sürümünü kuracağım. @Radeon RX 5500M
Valla kardeşim ben çok anlamam işlemci ile ekran kartını bayağı inceledim işlemci i7 10750h ın üzerinde işlemci intele göre tek dezavantajı oyunlarda tekli işlem yapılıyomuş o konuda intele göre biraz düşük ama çok farkedeceğini düşünmüyorum. Mimari yapısı intele zaten fark atıyor. Ekran kartı dersen 1660tş nin üzerinde rtx2060 yakın bir ekran kartı bence yeterli. Onun dışında rgb klavyesi hoşuma gitti. Tabi msi olması tamamiyle gğven teşkil ediyor bence. Ram 8 gb gerekirse 8-16 daha alınır. Ssd hızını bilmiyorumda kapasite olarak yeterlimi bilmiyorum. Tabi ben hdd den geçen birisi oldupum için benim için zaten çok hızlı olcak. @Radeon RX 5500M hocamın önerisiyle aldım bende biraz araştırdım inceledim kasası bence çok şık işlemci ekran kartı çok tatminkar bence. Bunlar benim yorumum bilen arkadaşlardan yardım alırsan daha iyi olur kanaatindeyim.

Bende nesilden aldım bugün hatta demin yazdım dedim bazı satıcılar kutusu açılmış ürünler gönderiyolar eğer sizde öyle yapcaksanız siparişimi iptal edeyşm dedim. El cevap : orjinal kutusuyla direk gönderiyoruz dediler bakalım bugün yola çıkar sanırım 😁
Ekran kartı bu arada 20 oyunun 15inde 2060'ın üstünde FPS veriyor çok fazla inceleme izledim, onun dışında da en güzel yanı çok iyi bir soğutma sistemi olması. İşlemcisi zaten harika, benchmark anlamında tüm işlemciler arasında 5. sırada geliyor.

Bu arada laptop gelince şu sürücü sorunlu kurma dediğiniz bir şey var mı? Bir sorun yoksa eğer tüm driverların son sürümünü kuracağım. @Radeon RX 5500M

Ekran kartı bu arada 20 oyunun 15inde 2060'ın üstünde FPS veriyor çok fazla inceleme izledim, onun dışında da en güzel yanı çok iyi bir soğutma sistemi olması. İşlemcisi zaten harika, benchmark anlamında tüm işlemciler arasında 5. sırada geliyor.
Hocam hangi incelemeleri izledin acaba ben bu modelle ilgili 1 tane tek bulabildim o da hintli arkadaş sagolsun pek birşey anlamadım

En dıştaki sarı kutunun bantlı kısımlarında msı değil ııısı yazılıydı. İç kutuda ise hiçbir koruma bandı vb yoktu.

WhatsApp Image 2021-02-16 at 15.33.20.jpeg
Eki Görüntüle 883931
WhatsApp Image 2021-02-16 at 15.58.45.jpeg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı