MSI Alpha 15 a4dek çok fazla ışık sızması

ezgi.aydogdu

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarı bugün kurdum. Modeli MSI Alpha 14 a4dek. Ekranda her yerinde bir ışık sızması var ve arkadan kapağına dokununca da tüm ekrana yayılıyor neredeyse. Bu sorun nasıl çözülür. İade mi etmeliyim ve bu durumda iade kabul edilir mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20210307_185059.jpg
    IMG_20210307_185059.jpg
    92,8 KB · Görüntüleme: 104
  • IMG_20210307_184518.jpg
    IMG_20210307_184518.jpg
    58,5 KB · Görüntüleme: 91
6502 sayılı “tüketicinin korunması hakkındaki kanun” (“kanun”) gereğince, alıcıların teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak hiçbir sebep göstermeden ve kargo ücreti ödemeden ürünleri iade etme hakları vardır. Kanunu her kurumun uygulaması gerekmektedir. Gönderin hocam iadeyi kabul etmezlerse tüketici hakem heyetine başvurun.

Çözülmez. İadeyi dene. Benim laptopumda da biraz var ama fotoğrafta göründüğü kadarsa sıkıntı.
Göründüğünden daha fazla. Dokundugum yer gidiyor.
Hangi firmadan aldınız cihazı?
Teknoraks. Trendyol uzerinden
6502 sayılı “tüketicinin korunması hakkındaki kanun” (“kanun”) gereğince, alıcıların teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak hiçbir sebep göstermeden ve kargo ücreti ödemeden ürünleri iade etme hakları vardır. Kanunu her kurumun uygulaması gerekmektedir. Gönderin hocam iadeyi kabul etmezlerse tüketici hakem heyetine başvurun.
Freedos ürünü açtım kurdum paketlerini falan söktüm sorun yaratmaz mı?

Geri
Yukarı