MSI Alpha 15 a4dek çok fazla ışık sızması

ezgi.aydogdu

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarı bugün kurdum. Modeli MSI Alpha 14 a4dek. Ekranda her yerinde bir ışık sızması var ve arkadan kapağına dokununca da tüm ekrana yayılıyor neredeyse. Bu sorun nasıl çözülür. İade mi etmeliyim ve bu durumda iade kabul edilir mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20210307_185059.jpg
    IMG_20210307_185059.jpg
    92,8 KB · Görüntüleme: 104
  • IMG_20210307_184518.jpg
    IMG_20210307_184518.jpg
    58,5 KB · Görüntüleme: 91
İade için aldığın mağazaya başvur. Büyük ihtimalle ,trendyol genelde para iadesi yapıyor.
Aldığım mağaza iadede çok sorun çıkarıyormuş yazanlara göre. Çok şansızım sanırım.
Bilgisi olan biri yardım etsin lütfen. Bu sorun iade alınması için yeterli mi sorun çıkarırlar mı?

Son düzenleme:
Büyük ihtimalle iletişim için tel vs isterler. Elindeki fotoğrafları kanıt olarak gösterirsin. Satıcı olaya el atmazsa , ilk olarak Trendyol ile iletişim kur destek hattından.

Aldığım mağaza iadede çok sorun çıkarıyormuş yazanlara göre. Çok şansızım sanırım.
Bilgisi olan biri yardım etsin lütfen. Bu sorun iade alınması için yeterli mi sorun çıkarırlar mı?

Elindeki laptopun aynısı bende var öylebi bir sorunum yok büyük ihtimal sana kutusu açıldıgı için iade isteğini onaylamıycaklar senden diycen kafandan nereden bilim açmadan sorun oldugunu 14 gunu doldurmamıssın sanırım iade etmeme gibi bir sansları yok pes etme yasal yollara dayan herkes böyle yapıyor dava tarzı ya da MSI'ın kendi hismetinden hallet.

Geri
Yukarı