MSI Alpha 15 A4DEK RAM önerisi

Ryukly

Picopat

Dosya Ekleri

• cpz1.png
    cpz1.png
    77,9 KB · Görüntüleme: 49
  • cpz2.png
    cpz2.png
    99,5 KB · Görüntüleme: 54
Arkadaşlar merhaba, Alpha 15 laptopum var RAM ekleyeceğim altta CPU-Z verileri var. Bu alacağım uyumlu olur mu?

3200 MHz almalısın . Hynix ile Samsung sorunsuz çalışıyor. Micron'un alt markalarında mavi ekran sorunu olabiliyor. Örneğin Adata Micron'un alt markalarından Spectek marka dram kullanır ve sorunlar yaşayabilirsin.

Almak istediğin markanında linkini atabilirsin yorumlarım.

3200 MHz almalısın . Hynix ile Samsung sorunsuz çalışıyor. Micron'un alt markalarında mavi ekran sorunu olabiliyor. Örneğin Adata Micron'un alt markalarından Spectek marka dram kullanır ve sorunlar yaşayabilirsin.

Almak istediğin markanında linkini atabilirsin yorumlarım.
Konuda attığım kingston olmaz mı hocam?

Hocam merhaba sizle çok konuştuk biz,bir sorum var siz upgrade yapmıştınız hangi RAM ile yaptınız ve nasıl performans aldınız uyumlu oldu mu?

Bu ram ile yaptım, evet uyumlu oluyor. Aldığınız ram'in kodunun KVR32S22S8/8 olmasına dikkat edin KVR32S22S6/8 olan var bir de eğer onu alırsanız rank modülü 1rx16 olduğu için 10-12 fps geride oluyor. 8/8 almaya dikkat edin.

Bu RAM ile yaptım, evet uyumlu oluyor. Aldığınız RAM'in kodunun KVR32S22S8/8 olmasına dikkat edin KVR32S22S6/8 olan var bir de eğer onu alırsanız rank modülü 1RX16 olduğu için 10-12 FPS geride oluyor. 8/8 almaya dikkat edin.

Anladım Hocam o zaman bunu Kingston 8gb D4 Sodımm 3200mhz Cl22 Kvr32s22s8/8 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL alıyorum bu değil mi dediginiz.

Bu RAM ile yaptım, evet uyumlu oluyor. Aldığınız RAM'in kodunun KVR32S22S8/8 olmasına dikkat edin KVR32S22S6/8 olan var bir de eğer onu alırsanız rank modülü 1RX16 olduğu için 10-12 FPS geride oluyor. 8/8 almaya dikkat edin.

Vallahi hocam PC ci 6/8 takmış baktım intden benzer çalışıyorlar deniyor bu da olur herhalde.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı