MSI Alpha 15, Kuantum Sanal Online'dan kutusu yırtık olarak geldi

OneLifeLiveIt

Hectopat
Dün Kuantum Sanal Online mağazasından MSI Alpha 15 model laptop aldım. Kargo bugün geldi. Ancak kutuda yırtık ve bariz şekilde sonradan koli bandıyla bantlanmış olarak yollamışlar. Satıcılar neden böyle bir şey yapıyorlar anlamıyorum. Pandemi ve üretim stok sorunlarını avantaja çevirmek için fırsat buldular. Bu duruma söyleyecek söz bulamıyorum.

Düzgün kargoya verselermiş. Kargo yırtsa, diyelim ki özensiz taşıyan kargocu yırtsa geri bantlamaz. Yırtacak bir kargocu geri yapıştırmakla bile uğraşmaz. Geri yapıştıracak bir kargocu zaten direkt, yırtmaz. Kendileri kargoya kötü verip kargocuya suç atan satıcılar da var.
Dediğim gibi bana kargocu suçlu gibi gelmedi. Paranızı geri isteyin.

Dün kuantum sanal Online mağazasından MSI Alpha 15 model laptop aldım. Kargo bugün geldi. Ancak kutuda yırtık ve bariz şekilde sonradan koli bandıyla bantlanmış olarak yollamışlar. Satıcılar neden böyle bir şey yapıyorlar anlamıyorum. Pandemi ve üretim stok sorunlarını avantaja çevirmek için fırsat buldular. Bu duruma söyleyecek söz bulamıyorum.

İç siyah kutuda hasar var mı hocam? Benim Alpha 17'de dış sarı kutu hasarlıydı, ama o koruma kutusu önemli olan siyaha bir şey olmaması.
Bu arada rezaletin daniskası.

İçteki siyah kutuda açılmış. Hatta yırtık bile var.
Kargo firmasında ve güvenlik kameraları önünde açıldı kutu. Aklınızda bulunsun kamera kaydı ve resim bu tür olaylarda en iyi kanıt.
Dağıtım yapan Penta ise en dıştaki kutunun açılmış olması sebebiyle garanti dışı kaldığını söyledi. Şaka gibi.

İçteki siyah kutuda açılmış. Hatta yırtık bile var.
Kargo firmasında ve güvenlik kameraları önünde açıldı kutu. Aklınızda bulunsun kamera kaydı ve resim bu tür olaylarda en iyi kanıt.
Dağıtım yapan Penta ise en dıştaki kutunun açılmış olması sebebiyle garanti dışı kaldığını söyledi. Şaka gibi.
Merhaba, bir çözüme ulaşabildiniz mi? Aynı siteden sipariş vermeyi düşünüyorum da.

Geri
Yukarı