MSI Alpha 15 vs Acer Nitro 5

klolopski

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  

MSI işlemcisi kötü.
i7 olan Acer aslında ekran kartı ve işlemci olarak bakınca pahalı ama 1TB SSD ve 32 GB RAM olduğunu görünce normal buldum fiyatı.

MSI ile Acer karşılaştırılamaz ama MSI'ın fiyatları aşırı uçuk. Bütçe varsa 1660Ti çok iyi.
Peki msi da 3.yle eş özellikli bi laptop kaç para ve monsterin rtx2060 ı alınırmı bu üçünün yerine
Cyberpunk 2077 işte. Onu boş verin. Bu 3 laptopta sizi üzmez ama ben 2. sevdim şahsen.
Açamazmı diyorsunuz peki onu açacak bi laptop varmı mesela monsterin rtx 2060 lısı açabilirmi yada başka bi öneriniz varmı ve en düşük grafiklerde açarmı 2.si

Peki msi da 3.yle eş özellikli bi laptop kaç para ve monsterin rtx2060 ı alınırmı bu üçünün yerine
MSI yine gereksiz pahalı olur :). Alabiliyorsanız hepsinin yerine monsterı alın. Kronik sorunlu falan diyorlar bu forumda ama kullanan arkadaşlarımdan hiç bir problem duymadım.

MSI yine gereksiz pahalı olur :). Alabiliyorsanız hepsinin yerine monsterı alın. Kronik sorunlu falan diyorlar bu forumda ama kullanan arkadaşlarımdan hiç bir problem duymadım.
Bende monster alacaktım bu sitede sorunlu felan yazmışlar bende vazgeçtim ama monster ı bi yakınım öneriyor ne yapacağımı bilemedim

Geri
Yukarı