MSI Alpha 15 vs Legion 5

dulkadiroğlu

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Amazon'dan bu cihazı satın aldım 13.800₺ fiyatıyla. Ancak bunu iade edip bu cihazı almayı düşünüyorum. Cihaz oyundan çok video düzenleme ve çizim amacıyla kullanılacak. Uzun süre kullanabilmek için bu cihazı tercih ettim. Bu ikisini kıyaslarsak hangisinden daha çok performans alırız?

AMD ekran kartı güncellemesi yapamıyorum MSI Center üzerinden. 1 tane ölü piksel ve ışık sızması mevcut cihazda. Kasasını da pek beğenmedim açıkçası. Gerçi cihazın fiyatı arttı ama bu nedenlerden dolayı kararsız kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
5600H sizin için büyük bir düşüş olur hocam. Driverı ise Chrome MSI Support sekmesinden indirin. Live Update geçen sene uzun bir süre Alpha serisinde çalışmadı bile. Buna da şükür hocam.:D
AMD yazılımını indirince sorunu çözdüm. Çok kararsız kaldım, çünkü cihazlar birbirlerine çok yakın gibi görünüyor. Sadece doğru bir tercih yaptığımdan emin olmak istiyorum. Gerekirse bunu gönderip Lenovo'yu sipariş ederim sorun değil benim için.

Yani cihazı iş amaçlı kullanacağımdan dolayı mı MSI kullanmaya devam etmemi öneriyorsunuz? Oyun ağırlıklı kullanmayı tercih etseydim Lenovo daha iyi bir seçim olurdu, öyle mi?

AMD yazılımını indirince sorunu çözdüm. Çok kararsız kaldım, çünkü cihazlar birbirlerine çok yakın gibi görünüyor. Sadece doğru bir tercih yaptığımdan emin olmak istiyorum. Gerekirse bunu gönderip Lenovo'yu sipariş ederim sorun değil benim için.

Yani cihazı iş amaçlı kullanacağımdan dolayı mı MSI kullanmaya devam etmemi öneriyorsunuz? Oyun ağırlıklı kullanmayı tercih etseydim Lenovo daha iyi bir seçim olurdu, öyle mi?

Evet tam da öyle hocam.

Geri
Yukarı