Legion 5 vs Alpha 15 B5EEK

Lenovo servisleri berbat kendimden biliyorum.
Servise ihtiyacım olacağını sanmıyorum. Eğer büyük bir problem yaşarsam direkt iade ederim. Zaten stok yok her türlü para iadesini alırım.
Benim de aklıma iade geliyor umarım bir problemi çıkmaz.
Gelince iyice kontrol et, kutusuna bak bakalım fabrikadan çıkarken seal atarlar fabrikaya özel. Eğer açılmamışsa veya yırtık değilse sıfır üründür zaten.

Servise ihtiyacım olacağını sanmıyorum. Eğer büyük bir problem yaşarsam direkt iade ederim. Zaten stok yok her türlü para iadesini alırım.

Gelince iyice kontrol et, kutusuna bak bakalım fabrikadan çıkarken seal atarlar fabrikaya özel. Eğer açılmamışsa veya yırtık değilse sıfır üründür zaten.
Seal nedir hocam?

Bende servis ihtiyacı almam dedim gerek duydum ilgilenmediler mağdur kaldım sattım iade dahi almadılar kullanıcı hatası deyip sürekli iptal ediyorlar.

Seal nedir hocam?
Bant gibi ama üzerinde fabrikaya özel hologram veya markanın logosu vs. bulunur.
Bende servis ihtiyacı almam dedim gerek duydum ilgilenmediler mağdur kaldım sattım iade dahi almadılar kullanıcı hatası deyip sürekli iptal ediyorlar.
Arada Hepsiburada var hocam ayrıca 3 yıl Premium Garantisi de var. Sorun çıkacağını sanmıyorum. En kötü Tüketici Haklarına başvururum sorun yok.

Bant gibi ama üzerinde fabrikaya özel hologram veya markanın logosu vs. bulunur.

Arada Hepsiburada var hocam ayrıca 3 yıl Premium garantisi de var. Sorun çıkacağını sanmıyorum. En kötü tüketici haklarına başvururum sorun yok.

Siz bilirsiniz 2 cihazını kullanmış biri olarak diyorum umarım sorun yaşamasınız.

Siz bilirsiniz 2 cihazını kullanmış biri olarak diyorum umarım sorun yaşamasınız.
Hangi cihazları kullandığınıza bağlı hocam. Markanın her ürünü aynı seviyede kaliteye sahip olmayabiliyor hatta %99 olmaz. Legion serisi farklı.
Kutu açılmış olsa da teslim alayım mı kargocudan peki?
Size kalmış hocam, içinize sinerse alın. Zaten kargo kutusundan bahsetmiyorum büyük ihtimal İtopya kutusunun içerisinde olacaktır asıl Lenovo kutusu. Teslim aldıktan sonra kontrolleri yapın en kötü iade edersiniz.

Hangi cihazları kullandığınıza bağlı hocam. Markanın her ürünü aynı seviyede kaliteye sahip olmayabiliyor hatta %99 olmaz. Legion serisi farklı.

Size kalmış hocam, içinize sinerse alın. Zaten kargo kutusundan bahsetmiyorum büyük ihtimal İtopya kutusunun içerisinde olacaktır asıl Lenovo kutusu. Teslim aldıktan sonra kontrolleri yapın en kötü iade edersiniz.
Tamamdır hocam. Sizin cihaz ne zaman gelecek peki kargoya verildi mi?

Tamamdır hocam. Sizin cihaz ne zaman gelecek peki kargoya verildi mi?
Valla daha verilmedi diyor ama bugün sisteme girerler sanırım. Pazar günü üniversiteye gidiyorum. Bir an önce gelsin de Windows, Visual Studio, Office ve bir ton kurulacak oyun var...

Hocam sevis servistir serviste modelde farklılık gostermiyor zaten Türkiye servisi 1tane var ülkemizde oda Lenovo Türkiye bilginiz olsun doğru kaliteden kaliteye değişir cihazlar fakat serviste bu mumkun değil Lenovo 320 Gaming 3

Yeni konular

Geri
Yukarı