MSI Alpha 17 A4DEK-025XTR alınır mı?

@Radeon RX 5500M hocam klavye etrafının sert plastik olduğuna emin misin, bana çok bariz metal gibi geldi. Plastik olsa bu kadar ısı değişimi (soğukta ele verdiği soğukluk vs.) yaşayacağını sanmıyorum. Eğer plastikse daha ne böyle kaliteli plastik bulmuşuz zerre laf etmem :)

@Radeon RX 5500M hocam klavye etrafının sert plastik olduğuna emin misin, bana çok bariz metal gibi geldi. Plastik olsa bu kadar ısı değişimi (soğukta ele verdiği soğukluk vs.) Yaşayacağını sanmıyorum. Eğer plastikse daha ne böyle kaliteli plastik bulmuşuz zerre laf etmem :)

Olabilir hocam bana sert plastik gibi geldi, en sert plastiği bile çok kaliteli:)

Beyler 19 gün sonra laptop elime ulaştı, trendyol hiçbir şey yapmadı maalesef incehesapla iletişime geçtim ve sonunda yeni ürün yolladılar. Bu üründede ufak tefek sızmalar var artık kullanacam çok büyük değiller önceki gibi. Tek sıkıntım klavyenin V tuşuna sağ taraftan basınca tuş yerinden atıyor, alttaki çentikten çıkıyor ve üstüne basınca tekrar oturuyor bu sorunu kendim çözebilir miyim yoksa servise mi gitmeli? Her zaman böyle şanssızım ben harbiden, illa bir sorun çıkacak gözünü sevdiğimin dünyası..

Beyler 19 gün sonra laptop elime ulaştı, Trendyol hiçbir şey yapmadı maalesef İncehesap'la iletişime geçtim ve sonunda yeni ürün yolladılar. Bu üründede ufak tefek sızmalar var artık kullanacağım çok büyük değiller önceki gibi. Tek sıkıntım klavyenin v tuşuna sağ taraftan basınca tuş yerinden atıyor, alttaki çentikten çıkıyor ve üstüne basınca tekrar oturuyor bu sorunu kendim çözebilir miyim yoksa servise mi gitmeli? Her zaman böyle şanssızım ben harbiden, illa bir sorun çıkacak gözünü sevdiğimin dünyası.

Hocam tam oturmamış olmalı, bilem birileri yardımcı olur umarım. Eğer oturmazsa ayakları kırık demektir.

hocam tüm şansınızı nerede kullandınız?

Hocam tam oturmamış olmalı, bilem birileri yardımcı olur umarım. Eğer oturmazsa ayakları kırık demektir.

hocam tüm şansınızı nerede kullandınız?

Hocam tuş çalışıyor ama sağa doğru basınca sol tarafı havaya atıyor tuş altındaki ufak kancadan çıkıyor tekrar üstüne basınca oturuyor ama hafif sağa doğru basınca tuş atıyor çok sinir bozucu, servise göndermekte istemiyorum artık bıktım cidden 20 gündür laptop bekliyorum gelen laptop gene sorunlu. MSI çok kral firma harbiden.

Bilen arkadaşlar varsa kendim çözebilir miyim kanca fabrika cıkıslı arızalı veya kırılmış veya plastik kalıbı hatalı yapıştırıcı ile birbirlerine sabitlense sıkıntı çözülür ama bilemiyorum, bilgisayarcıya götürsem düzeltme yapabilir mi yoksa gene servis yolu gözüktü mü :/
Hocam tuş çalışıyor ama sağa doğru basınca sol tarafı havaya atıyor tuş altındaki ufak kancadan çıkıyor tekrar üstüne basınca oturuyor ama hafif sağa doğru basınca tuş atıyor çok sinir bozucu, servise göndermekte istemiyorum artık bıktım cidden 20 gündür laptop bekliyorum gelen laptop gene sorunlu. MSI çok kral firma harbiden.

Bilen arkadaşlar varsa kendim çözebilir miyim kanca fabrika cıkıslı arızalı veya kırılmış veya plastik kalıbı hatalı yapıştırıcı ile birbirlerine sabitlense sıkıntı çözülür ama bilemiyorum, bilgisayarcıya götürsem düzeltme yapabilir mi yoksa gene servis yolu gözüktü mü :/
Tuşu bir şekilde çıkardım alttaki beyaz plastik sol uçtaki metal kancadan çıkmıştı kancayı hafiften ittirdim ve üstüne oturttum tusu taktım lakin V, B, N tuş serisi diğerlerine göre daha basık. V tuşu şuan diğelerine göre maalesef basık, kullandıkça belki alttaki parçalr gevşer ve eski haline döner, yazım konusund sıkıntı yok ama tuş geri tepme hassasiyeti az.

Tuşu bir şekilde çıkardım alttaki beyaz plastik sol uçtaki metal kancadan çıkmıştı kancayı hafiften ittirdim ve üstüne oturttum tusu taktım lakin V, B, N tuş serisi diğerlerine göre daha basık. V tuşu şuan diğelerine göre maalesef basık, kullandıkça belki alttaki parçalr gevşer ve eski haline döner, yazım konusund sıkıntı yok ama tuş geri tepme hassasiyeti az.
Bu şekilde kullanıcam artık arıza çıkarırsa sevdiğimin servisine bir daha yollarım.

Son düzenleme:
Çok sorun söyledik laptop hakkında, görenler bu bilgisayar alınmaz herkeste bir sorun var sanacak :)

Doğrudur hocam ben sorunlu sanacaklar diye korkuyorum:D biz ilk sahipleri olduğumuz için bir takım sorunlar yaşadık. Şu anki satılan modellerde onları yaşamayacaklar zaten.

Ben de aldım Hepsiburada dan hiç bir problem çıkmadı çok şükür. Klavye tuşları falan bi sıkıntı yok fan seslerinde tizlik terslik yok. Bir tek ekranda ışık sızması vardı bi kaç yerinde ama işletim sistemini yüklemeden önce karanlık ekranda hafif belli oluyordu. İçindeki driver bölümünü silmeden kutunun içinde çıkan kılavuza göre işletim sistemini yükledim hiç bir sıkıntı çıkmadı. Hoparlörü çok tatmin edici, ekran ışığı ve tonlar da benim gibi sıradan kullanıcıda fark hissetirmeyecektir. Normal kullanımda sıcaklık 40 derece civarı. Çift fan tuşuna basınca 1 dakika içinde 60 70 lerden 40 50 ye indiriyor. Çok güzel bir ayrıntı. Klavye tuşları yazım hissi süper. Özellikle rgb olayı beni benden aldı. Oturup izliyorum öyle trene bakar gibi. Malzeme kalitesi de harika. Her kuruşuna değdi ki ben 13.470 e almama rağmen bunu söylüyorum. İlk kullanıcıya yardım sağlayan yol gösteren yorum yazan herkese çok teşekkür ederim.

Ben de aldım Hepsiburada'dan hiçbir problem çıkmadı çok şükür. Klavye tuşları falan bir sıkıntı yok fan seslerinde tizlik terslik yok. Bir tek ekranda ışık sızması vardı birkaç yerinde ama işletim sistemini yüklemeden önce karanlık ekranda hafif belli oluyordu. İçindeki driver bölümünü silmeden kutunun içinde çıkan kılavuza göre işletim sistemini yükledim hiçbir sıkıntı çıkmadı. Hoparlörü çok tatmin edici, ekran ışığı ve tonlar da benim gibi sıradan kullanıcıda fark hissetirmeyecektir. Normal kullanımda sıcaklık 40 derece civarı. Çift fan tuşuna basınca 1 dakika içinde 60 70'lerden 40 50'ye indiriyor. Çok güzel bir ayrıntı. Klavye tuşları yazım hissi süper. Özellikle RGB olayı beni benden aldı. Oturup izliyorum öyle trene bakar gibi. Malzeme kalitesi de harika. Her kuruşuna değdi ki ben 13.470'e almama rağmen bunu söylüyorum. İlk kullanıcıya yardım sağlayan yol gösteren yorum yazan herkese çok teşekkür ederim.

Hayırlı olsun:)

Yeni konular

Geri
Yukarı