MSI Alpha 17 A4DEK-025XTR vs Lenovo 82B100AATX

Vallahi üstadım Lenovo'nun resmî forumlarında (forums.lenovo) bu durumu sordum ben. İlgili admin, bilgi alarak mart sonu nisan başı gibi az sayıda AMD 4800H işlemcili ürün stoğunun Türkiye'ye geleceğini söyledi. Ben meslek lisesinde radyo televizyon alanı öğretmeniyim. Özellikle 3D Studio Max, Premiere Pro ve After Effects gibi yazılımlar için almak istiyorum bilgisayarı. 3D için 17.3 iyi olacaktır. Ancak 85W - 115W açısından (17.3 inclik versiyonda RTX2060 85W ile sınırlandırılmış) baktığımda render süresi arasında belirgin fark olacağını görüyorum. Kafam hala karışık.
Hocam 3000 serisi ile alakalı bir şey sordunuz mu acaba?

Vallahi üstadım Lenovo'nun resmî forumlarında (forums. Lenovo) bu durumu sordum ben. İlgili admin, bilgi alarak mart sonu nisan başı gibi az sayıda AMD 4800h işlemcili ürün stoğunun Türkiye'ye geleceğini söyledi. Ben meslek lisesinde radyo televizyon alanı öğretmeniyim. Özellikle 3D Studio Max, Premiere Pro ve After Effects gibi yazılımlar için almak istiyorum bilgisayarı. 3D için 17.3 iyi olacaktır. Ancak 85W - 115W açısından (17.3 inclik versiyonda RTX2060 85W ile sınırlandırılmış) baktığımda render süresi arasında belirgin fark olacağını görüyorum. Kafam hala karışık.

Fiyatı uygun olursa 17.3 al geç hocam büyük ekran çalışmak performansdan daha avantajlı olur diye düşünüyorum. Ben 15.6 kullanıyorum arkadaşıma 17.3 aldırmıştım o bile gerekirse performansı az olsun ama 17.3 olsun diyor. Eğer stoklar yenilenirse beni kesin haberdar edin hocam duamı alırsınız. :D

Vallahi üstadım Lenovo'nun resmî forumlarında (forums.lenovo) bu durumu sordum ben. İlgili admin, bilgi alarak mart sonu nisan başı gibi az sayıda AMD 4800H işlemcili ürün stoğunun Türkiye'ye geleceğini söyledi. Ben meslek lisesinde radyo televizyon alanı öğretmeniyim. Özellikle 3D Studio Max, Premiere Pro ve After Effects gibi yazılımlar için almak istiyorum bilgisayarı. 3D için 17.3 iyi olacaktır. Ancak 85W - 115W açısından (17.3 inclik versiyonda RTX2060 85W ile sınırlandırılmış) baktığımda render süresi arasında belirgin fark olacağını görüyorum. Kafam hala karışık.
Hocam Lenovo 82B100AATX Legion 5 AMD Ryzen 7 4800-2.9Ghz İşlemci 16Gb Ram 256Gb M.2 Ssd+1Tb Hdd NVDIA RTX 2060 6Gb Ekran Kartı 15.6" Windows 10 Home İşletim Sistemli Gaming Siyah Dizüstü Bilgisayar bu bilgisayarı kocaeli izmit'de mağazalarda elden alabilir miyim sence tükenmiş midir?

Hocam 3000 serisi ile alakalı bir şey sordunuz mu acaba?
AMD 5000 RTX3000 serili laptopların Türkiye tarihi net değil cevabı geldi. Yanılmıyorsam yurtdışında mart ayında satışa sunulacaktı 2021 versiyonları. Onlarla ilgili de bir gelişme göremedim. Benim okuduğum yorumlara, 2020 versiyonların geliş tarihlerine göre çıkardığım sonuç, en iyi ihtimalle yaz aylarında geleceği yönünde. Tabi en iyi ihtimalle.

AMD 5000 RTX3000 serili laptopların Türkiye tarihi net değil cevabı geldi. Yanılmıyorsam yurtdışında mart ayında satışa sunulacaktı 2021 versiyonları. Onlarla ilgili de bir gelişme göremedim. Benim okuduğum yorumlara, 2020 versiyonların geliş tarihlerine göre çıkardığım sonuç, en iyi ihtimalle yaz aylarında geleceği yönünde. Tabi en iyi ihtimalle.
Hocam gelişme var o konuda. Yurt dışı çıkış tarihi ertelenmiş. Nisan-Mayıs gibi çıkacakmış bu yüzden de ülkemize ancak Eylül-Ekim gibi gelecek diyorlar. @Radeon RX 5500M

Yeni konular

Geri
Yukarı