MSI Alpha 17 A4DEK-025XTR alınır mı?

Dediğini yaptım ama yine gitti ışıklar :D
İşin sıkıntılı yanı şu an resmi ikametimde olmadığım için hızlı bir internetim yok, Salı günü döndüğümde evde GTA V, Metro Exodus indiricem ve öyle test edicem. O oyunlarda da bu sorunu yaşarsam eğer ne anlamı kaldı bu klavyenin
Hocam sizin mesajları görünce laptopu almayıp direk geri gönderesim geliyor :D
Hocam isterseniz video çeker yüklerim de sorun değil benim için, şu sorunu çözeyim ekran dışında cidden sorunsuz makine ama ben sadece Pubg Mobile ile test edebildim internet sıkıntımdan dolayı başka oyun kuramadım

Hocam kapattıktan sonra SteelSeries Engine'den RGB modunu hazır seçilmişlerden biri yapın.
Valla steelseries engine 3 yazılımını, dragoncenter yazılımını bilgisayardan kaldırdım. SE3 yazılımı otomatik kendisi kurulmuştu ben bişey indirmemiştim bilgisayara Windows kurduktan sonra, o yüzden girdim kendi sitesinden yazılımı indirdim kurdum, sonra dagonu tekrar kurdum oyuna girdim sorun olmadı gece. Şimdi yeni uyandım daha denemedim bakalım sorun olacak mı

Bilgisayar kafayı yedi 😭
Hocam bu bir hata değil aksine güzel bir özellik. Steelseries uygulaması desteklenen oyunlar açılınca sadece kullandığınız harfleri renklendiriyor. Beğenmediyseniz steelseriesden kurcalayıp ayarlardan oynadığınız oyunu çıkartabilirsiniz

Laptopu alacak arkadaşlar düşünmeden alabilirler (Alpha 15 8gb) versiyonu kullanıyorum Cs go da 100-200 arası fps alıyorum 8 gb ram daha ekleyeceğim. Soğutma muazzam bundan önce GF65 denemiştim i5 ve 1660ti vardı işlemci 95 dereceyi görüyordu ve drop üstüne drop. Bu bilgisayarada cooler booster veya advanced(kendi ayarlarınızla) max göreceğiniz sıcaklık 65-70 derece. Rgb klavyesi, ekranı su gibi akıyor. Bilgisayarı ilk alanlardanım ve şuanki fiyatına göre çok ucuza aldım iyiki almışım dediğim bir bilgisayar. En son amd driverı kurulu şekilde aktarıyorum bunları diğer oyunları test ettikçe yazarım kafanızda fikir oluşur. İndirim görürseniz acımayın alın canavar gibi bilgisayar :)
Hocam selamlar bende de aynı bilgisayar var oynadığınız Başka bir oyun varsa bu oyunlardaki degerlerinizi de paylasirmisiniz acaba?

SSD alan var mı ? varsa ne aldınız tavsiye eder misiniz beyler, bir de almayanlar ne almayı ne yapmayı düşünüyor fiyatlar artmadan almak istiyorum tavsiyelere açığım.

EVO yazısı ne anlam katıyor ? Kağıt üzerinde 980 daha iyi, anlayamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı