MSI Alpha 17 A4DEK-025XTR alınır mı?

Hocam Dell daha önce çıktı, SmartShift falan derken Alpha serisine pek bakan olmadı. Legion için ramlere kadar değiştirip test eden Jarrod 5600m testlerini sadece Dell laptopla yaptı. Bunun performansı budur deyip geçtiler.

Videodaki fps değerlerinden CS:GO doğru, PUBG 1080 yüksek ayarlarda alınabilir, denemedim(resim ekliyorum, sıcaklık değerlerine dikkat edin), Apex'te de ~100 fps alıyor testlerde ısınan Dell ile. Diğer oyunları bilmiyorum, net bir şey söyleyemem. Valorant biraz abartı geldi, ben 180–200 görüyordum. Ayarları değiştirip uğraşmadım ama değiştirsem de o değerlere çıkar mı sanmam.

Eki Görüntüle 1027425

@Radeon RX 5700M Kesinlikle hocam, ardımı dönüp acaba şu nasıl olurdu falan diye düşünmezdim, ben de direkt alırdım.
Evet yazık olmuş şimdi anladım neden alpha için pek test olmadığını
Aslına bakarsak fiyat olarak da alpha daha iyi soğutma ve kasa olarak da diye biliyorum yazık olmuş bende yazın ram i dual yapacağım umarım sizi gibi 180-200 lere gelir valorant

Evet yazık olmuş şimdi anladım neden alpha için pek test olmadığını
Aslına bakarsak fiyat olarak da alpha daha iyi soğutma ve kasa olarak da diye biliyorum yazık olmuş bende yazın ram i dual yapacağım umarım sizi gibi 180-200 lere gelir valorant
Yükselmesi lazım hocam çift kanal durumunda.

@Radeon RX 5700M Hocam tam kontrol sağlamadım, yanlış bilmiyorsam bu panel olması lazım

AU Optronics AUO978F

@Radeon RX 5500M hocam bi ara bakmıştı sanki gecikme değerine.

25 ms diye gezen söylentiler var sizce çok mu fazla.
Hocam ufo test yapmadım doğrusu, oynadığım sürede ghosting de farketmedim. Belki bir başkası farkeder, kullananlara sormak lazım. Bana kalırsa o kadar yüksek olacağını düşünmüyorum, esasında ghosting olmuyorsa sorun olmaz. Cihaz elime geçse bu sefer her şeyini test edeceğim ama satıcı direkt iade almış, şu an Hepsiburada ile cebelleşiyorum, az kaldı çıldıracağım.

Hocam ufo test yapmadım doğrusu, oynadığım sürede ghosting de farketmedim. Belki bir başkası farkeder, kullananlara sormak lazım. Bana kalırsa o kadar yüksek olacağını düşünmüyorum, esasında ghosting olmuyorsa sorun olmaz. Cihaz elime geçse bu sefer her şeyini test edeceğim ama satıcı direkt iade almış, şu an Hepsiburada ile cebelleşiyorum, az kaldı çıldıracağım.
Geçmiş olsun hocam hangi satıcıdan almıştınız?

Halledebildiniz mi hocam?
Satıcı ürünü bitti gösteriyor, operasyon birimi iadeyi kabul ediyor, yetkili de yapabilecek bir şey yok diyor. Allah belanızı versin dedim, hesabımı falan komple kapattım. Şahsen uğraşasım da yok Tüketici Mahkemesi ile falan. Artık denk gelirse başka siteden alırım. Hb benim için bitmiştir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı