MSI Alpha 17 A4DEK-025XTR alınır mı?

İnşallah yarın akşama kadar stok bitmez ya da fiyat güncellemesi olmaz. Ben de ASUS ROG STRIX G512LV-HN165 RTX2060'lı laptopu satıp bunu alacağım. Sana tavsiyem alırsan eğer bu cihazı bir de GittiGidiyor'dan WD Black 1 TB 7200RPM hard disk al ilaveten. İkisi bir 12320 gibi bir tutara geliyor. Tadından yenmez bir kombo olur, ben şahsen öyle yapacağım.

Ne kadar ucuzmuş o zamanlar. Kafayı yersin ya o zaman da 12K param vardı şimdi de var ama bu kadar iyisini alamıyorsun hele MSI A17 16k olmuş 12K ya olsa direkt alacağım bilgisayardı.

Hocam ürün geldiğinde unutmazsanız RAM bilgilerini karşılaştırabilir miyiz?

Hocam 2x16 GB 3200 MHz CL22 Samsung RAM bir de Adata SX8100NP 2TB 3500/3000 hızlarında SSD var.

Arkadaşlar değişim raporunu Hepsiburada üzerinden yolladım fakat stok yok denip iade vermişler. Not bıraktırdım kesinlikle değişim istiyorum diye. Şu an iade edilen miktarla alamıyorum. 12.500 lira ödedim, fakat şu an en ucuzu 16.000 lira. Haklarım nelerdir? Bu durumda yardımcı olabilecek var mı? Mağdur durumdayım şu anda, öğrenciyim finallere kadar yetişmesi lazımdı fakat iade yaptılar. Bilgisayarı alamıyorum şu anda. Bilgisayar bölümünde okuyorum, ihtiyacımda var ne yapacağım bilemedim.

Arkadaşlar değişim raporunu Hepsiburada üzerinden yolladım fakat stok yok denip iade vermişler. Not bıraktırdım kesinlikle değişim istiyorum diye. Şu an iade edilen miktarla alamıyorum. 12.500 lira ödedim, fakat şu an en ucuzu 16.000 lira. Haklarım nelerdir? Bu durumda yardımcı olabilecek var mı? Mağdur durumdayım şu anda, öğrenciyim finallere kadar yetişmesi lazımdı fakat iade yaptılar. Bilgisayarı alamıyorum şu anda. Bilgisayar bölümünde okuyorum, ihtiyacımda var ne yapacağım bilemedim.

Eğer iade almadıysan Hepsiburada'da stok varken değişim iste. Stok olunca değişim yapmazlarsa THH'ye başvuracağını söyle.Değişim yapmak zorundalar.Baktın işi yokuşa sürüyorlar başvur ama 1-2 ay sürüyor süreç.Kesinlikle iade etme.

Hocam stok yoksa iade yapıyorlar bunun için yapacak pek birşey yok maalesef, para iadesi gerçekleşmediyse Hepsiburada ile yine iletişime geçmenizi tavsiye ederim ve şikayet var sitesi üzerinden destek sağlıyorlar yazmanızı öneriyorum.

Değişime ikna edebildim GF65 Thin RTX3060 model ile fakat bu kasanın çok eksisi var. Tek artısı 3060 oda Max Q, sizce ne kadar mantıklı olur ısınma problemleri, küçük kasa, küçük ekran, Intel işlemci, tek renk klavye, kasa kalitesi göz önünde bulundurarak bu model mantıklı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı