MSI Alpha 17 A4DEK-025XTR alınır mı?

Alpha A4dek ssd takmak istesek hangisi uyumlu olur ? Samsung Mz-v8p250bw 250gb 980 Pro Pcle M.2 6900-5000mb/s 2.38 Flash Ssd Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL Şu linkteki ssd uygun mudur ?
Hocam mevcut SSD M tipi diye biliyorum. Linkini attığınız ürün de öyle. Bildiğim kadarıyla 2280 büyüklüğünde M2 PCIe SSD'leri sorunsuz kullanabilirsiniz. Laptop olduğu için tek yüzlü(single sided) olmasına da dikkat etmek lazım. SSD yükseltmesi henüz düşünmediğim için yeterince araştırma yapmadım, siz yine de servise sorabilirsiniz bu konuyu. Bana sorarsanız uyar, sorunsuz kullanırsınız.

Merhaba öncelikle,laptoba bir güncelleme geldi otomatik yaptı ama şuan ne ses girişi oluyor ne ses çıkışı audio sistemim tamamen çöktü.Msi sitesinden tekrar indirdim ama yine aynı sorunu yaşıyorum ne yapmalıyım sizce ?

DDU ile mevcut ses sürücüsünü kaldırın, ardından sesle ilgili sürücüleri yeniden kurun. Ses yapılandırması için Realtek ve Nahimic uygulamalarını kullanabilirsiniz.

DDU ile mevcut ses sürücüsünü kaldırın, ardından sesle ilgili sürücüleri yeniden kurun. Ses yapılandırması için Realtek ve Nahimic uygulamalarını kullanabilirsiniz.
DDU ile nasıl silinir bilgim yok biraz anlatır mısınız?
Düzelttim laptopun kendi mikrofonu ve hoparlörü ve kulaklık çalışıyor şuan sadece kulaklığımın mikrofonu kaldı. ondan cızıırtı geliyor ya da mikrofona üfleyince ses geliyor yoksa sesim hiç gitmiyor.

Son düzenleme:

Düzelttim laptopun kendi mikrofonu ve hoparlörü ve kulaklık çalışıyor şuan sadece kulaklığımın mikrofonu kaldı. ondan cızıırtı geliyor ya da mikrofona üfleyince ses geliyor yoksa sesim hiç gitmiyor.
Hocam kulaklığın kendi yazılımı yoksa(USB değil anladığım kadarıyla, muhtemelen yoktur) Nahimic üzerinden mikrofonu yapılandırın. Hiç ses gitmiyorsa mikrofonu başka bir cihazda test edin.

Hocam sizin 2. ssd yerinden de kablo geçiyor mu? :D SSD aldım ama, ssdyi takıp kabloyu üstüne yapıştırdığımda ssd veri yazdığı zaman kabloya zarar veriyor. Bi garip.
Bilmiyom ki bizim bilgisayarcı takılır demişti ram eklettirdiğimde. Hangi marka aldınız link atabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı