MSI Alpha 17 A4DEK-025XTR alınır mı?

Ne araştırırsam araştırayım karşıma bizim laptop çıkıyor .d
Çok detaylı bir inceleme. Renk doğruluğunu bile detaylıca incelemişler.

Uzun bir vade için değil ama kısa bir vade için bu laptop ile madenciliğe girişmek istiyorum gpu nun sıcaklığı 10 saatlik 15 saatlik kullanımda kaç derece sabit kalmasını önerirsiniz ? ve yapma diyorsanız sebeplerini söylerseniz sevinirim. (Hiçbir eklenti kurmadım hız aşırtmayı geçtim madencilik için kullanılan optimize driverları bile kurmadım buna rağmen hızım 35mh/s 1660ti mobil kartlar 20mh anca alıyor ) Önerir misiniz ?
Ne araştırırsam araştırayım karşıma bizim laptop çıkıyor .d
Çok detaylı bir inceleme. Renk doğruluğunu bile detaylıca incelemişler.

Uzun bir vade için değil ama kısa bir vade için bu laptop ile madenciliğe girişmek istiyorum gpu nun sıcaklığı 10 saatlik 15 saatlik kullanımda kaç derece sabit kalmasını önerirsiniz ? ve yapma diyorsanız sebeplerini söylerseniz sevinirim. (Hiçbir eklenti kurmadım hız aşırtmayı geçtim madencilik için kullanılan optimize driverları bile kurmadım buna rağmen hızım 35mh/s 1660ti mobil kartlar 20mh anca alıyor ) Önerir misiniz ?
aynı mesajın altına niye gitti ki .d

Son düzenleme:
Onun fiyatı da 11 k onu da alamam:)
MSI Alpha 15 a3dd 9K'ya stoklara gelirse alacağım.

A3dd 2019 üretimi cihazlar. Nereden baksanız 2 senelik yani. Gelmez muhtemelen, 9700 sizi zorlar mı?

Hocam tekrardan merhabalar ben de MSI Alpha 15 aldım. Windows 10 Home sürümüyle gelecek. Hangi driveri nereden ve hangi sırayla indirmeliyim. Bir yol gösterirseniz sevinirim. @Radeon RX 5500M.

Driverları kurun hocam sonra ec fw ve BIOS Update yaparsınız.

Driverları kurun hocam sonra ec fw ve BIOS Update yaparsınız.

MSI Dragon Center gibi MSI'nin kendi yazılımları bilgisayara yüklü mü geliyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı