MSI Alpha 17 alınır mı?

Evet soğutma sistemine ve özelliklerine göre çok ince bir laptop resimlerde daha kalın duruyor. Gayet şık adamlar bizim kadar tanıtmamıştır bu laptopu :)

Hocam AMD'ye ayrımcılık burada başlıyor. Intel oldum her yerde reklamı yapılırdı. AMD olunca daha incelemesi bile yok, 6 ay önce çıkan Bravo 17'nin incelemeleri yeni düşüyor.

Hocam bu aşamaya geldim burada alışık olmadığım şekilde karşıma 3 sürücü çıktı FreeDOS hangisinde veya hangisini silmeliyim? @Radeon RX 5500M

Dosya Ekleri

• 4FE39ACB-2571-4DD1-98B0-74CDB8C41CCD.jpeg
    4FE39ACB-2571-4DD1-98B0-74CDB8C41CCD.jpeg
    184,5 KB · Görüntüleme: 45
Hocam bu aşamaya geldim burada alışık olmadığım şekilde karşıma 3 sürücü çıktı FreeDOS hangisinde veya hangisini silmeliyim? @Radeon RX 5500M

Hocam isterseniz silin, driverları MSI sitesinden indirirsiniz, 3ünüde silebilirsiniz. Silmezseniz drivercd bölümünde driverlar yüklü geliyor oradanda yükleyebilirsiniz. Ben silip MSI sitesinden yüklemeniz tavsiye ederim.

Siz bravo 15 de sorunlarınızı çözdünüz mü?

Evet hocam şu an her şey yolunda. Son Radeon Adrenalin sürümünü kullanıyorum. Bir sıkıntı yok. Bazen performans düşünce anlıyorum ki driver sorunu. Mesela geçen gün Battlefield 1 indirdim bir baktım 15 FPS alıyorum hemen aygıt yöneticisinden baktım güncellemelere ve dahili GPU'ya güncelleme gelmiş. 8 GB RAM bazen yetersiz kalabiliyor. Onun içinde 8 GB daha takacağım mecbur yapacak bir şey yok.

Evet hocam şu an her şey yolunda. Son Radeon Adrenalin sürümünü kullanıyorum. Bir sıkıntı yok. Bazen performans düşünce anlıyorum ki driver sorunu. Mesela geçen gün Battlefield 1 indirdim bir baktım 15 FPS alıyorum hemen aygıt yöneticisinden baktım güncellemelere ve dahili GPU'ya güncelleme gelmiş. 8 GB RAM bazen yetersiz kalabiliyor. Onun içinde 8 GB daha takacağım mecbur yapacak bir şey yok.

Evet şu zamanda 16 GB lazım.

Geri
Yukarı